alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
301
Kristal Kayalık
Sergen B.
28 Mart 2015 12:41

Kayalık'ı Fethetmek

Kristal Kayalık'taki hedef noktaları, takıma özel kuvvetli güçlendirmeler barındıran tarafsız bir alanın çevresine daire şeklinde dizilmiştir. Her takım haritanın ortasındaki güçlü Fırtına Kalkanı'nı alabilir. Ayrıca maç boyunca takıma görevler verilir. Bu görevleri yaparak tüm takıma önemli güçlendirmeler kazandırılabilir.

Hakimiyeti Korumak

Bir Noktayı Ele Geçirmek

Kristal Kayalık'ın hedef noktalarını ele geçirmek için, bir süre onlara kanalize olmak gerekir. Şampiyonun kanalize olurken başka bir hareket yaparsa, ele geçirme işlemi bozulur. Hasar almak ya da kitle kontrolden etkilenmek de ele geçirme işlemini bozar. Bir noktayı ele geçirirken engellenirsen, yeniden ele geçirmeye başlamak için kısa bir süre beklemen gerekir.

Savaş Seçimi

Kristal Kayalık'ta zafere giden yol, hangi rakip noktaya saldıracağını bilmekten geçer. Genellikle iyi savunulan noktaları es geçip, kolay alınabilecek noktalara yönelmek daha iyidir. Ayrıca, bir noktayı ele geçirebilmek için bir süre odaklanmak istediğinden, gerektiğinde seni koruyabilecek bir takım arkadaşıyla gitmen akıllıca olur.
Haritadaki hız mabetleri, savunmasız rakip noktalarına hızla ulaşmanı kolaylaştırır.

Görevler

Kristal Kayalık'ta maçlar ilerledikçe, takımına görevler verilebilir. Bir görev bir takımın belirli ve tarafsız bir hedef noktasını rakipten önce almasını gerektirir. Söz konusu noktayı başarılyla ele geçirmek, tüm takıma güçlendirme sağlar.

Cevap bulunamadı.