alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
828
KS küfür etmek içinr bir neden veya sizi oyundan düşürmek için bir etmen değildir
Buğra K.
20 Ekim 2014 23:10
Düşük seviye oyunlarda veya aşırı hırslı dereceli oyunlarında görebileceğiniz taşıyıcı oyuncularının siz bir skoru aldığınızda veya attıkları bir ignite veya flashın boşa gittiği zaman size küfür etmelerine sebep olur bu yazı o küfür eden arkadaşlara geliyor.

Öncelikle oyunun amacını hatırlayın oyun kulelerden oluşan yollar ve bu yolların götürdüğü nexuslardan oluşuyor ve bu nexuslardan gelen minyonlar oyunun anadalgasını oluşturuyor oyunun baş safhalarında skor yapmak yani kill almak gerçekten bir para kaynağı fakat sizin asıl bakmanız gereken şeyler farm yapmak haritada görüntü sağlamak ve haritadaki görevleri yapmaktır(ejderha baron kırmızı mavi veya kuleler)
Şunu aklımızda tutmalyıız ki 15 minyon katlettiğimizde yaklaşık bir kill almış kadar altın kazanırız bu yüzden farm yapmakta ustalaşmalı ve koridorda baskın yiyip hem karşı tarafa altın verip hem de kendi para kazanma avantajlarınızı kısıtlamaktan kaçınmalıyız bu yüzden de haritaya ward atmak en azından her base gittiğinizde 1 ya da 2 tane veya  er dakikada 1 bir pembe ward almak ve bunları oyunun aktif orman bölgelerine atmak rakibin ormancısının zaman kaybetmesini sağlar.Ve üst üste öldürme yaptığınız killerden alacağınız altın azalacağından dolayı azgınlaşmayıp yeterli skora sahipseniz ve öldürülmesi garanti bir rakip şampiyon bulursanız bu skorları arkadaşınıza vermelisiniz çünkü oyunu kazanmak için jungler support ve carrylerin eşit şekilde güçlenmiş olmaları gerekir eğer ortada parasız sürekli ezilmiş bir support varsa takım savaşlarına girmeden avlanır ve takımını güçsüz bırakır bu yüzden killerin sadece carrylere gidebilecğei düşüncesini aklınızdan çıkarmalısınız
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 23:18
Kufur ediyolar oyundan dusuruyolar bizi 
mahser ş.
20 Ekim 2014 23:19
doğru diyorsun kardeşim millet hırsına yenik düşüyüor başka bir şey değil zaten. oyunu tamamen aklımızla oynasak zaten çoğu maçı kazanırız.
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 23:20
Oyuncu profilini arttırmaya yönelik paylaşımlar görüyorum forumda bol bol 
Çok güzel böyle paylaşımlarım devamını bekliyorum.
Emre K.
20 Ekim 2014 23:24
Küfür edeni muteleyip geçin başka türlü kurtulamazsınız
Hüseyin Y.
20 Ekim 2014 23:25
Bence bunun sebebi ülkemizde genellikle "tek tabancı" dediğimiz şekilde oynuyor oyuncular,takım oyunu gerektiren bir oyunda bile kendini düşünüyor sadece,KS kavgası,küfürleşmelerinin sebebi de budur bence.
Hasancan D.
20 Ekim 2014 23:28
Ks aslında Takımının fazladan bir asist alması demektir. Kendine güvenen oyuncu yanındakilerin ondan çok kasmasını ister
Murat K.
20 Ekim 2014 23:32
bot oynadığım çoğu oyunda 5 kere üst üste kill aldı supportum hiç birşey demedim

düzgün dille konuşursanız olay çözebilirsiniz
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 23:33
Oyunu herkez kazanmak icin oynar taşıyıcı herolar biraz daha öndedir hali ile onlara surekli gang ve kil bırakılmasını isterler bırakmayıncada kufur edip a.f.k kalırlar
ismail s.
20 Ekim 2014 23:39
Türklerde bu ''KS'' olayı FPS ve MMORPG oyunlarından kalan bir terimdir.
Yabancılardada azda olsa vardır genelde ruslar  ve polaklar olur 
Çoğu türkler  KS nin mantığını çözememiştir .
Muhammet Mücahit Enes Y.
20 Ekim 2014 23:39
Önemli bir bilgi arkadaşlar, ks dediğimiz olay kill secured olsa daha iyi olur. Karşıdaki rakip ne kadar kısa sürede ölürse o kadar iyi. Kimin nasıl öldürdüğünün önemi yok, nasıl olsa oyundan düşecek. Akıllı adam zaten fırsatı değerlendirerek farkı bindirir.