alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
365
League of Legend Ping Düşürme
Okan T.
28 Aralık 2014 17:23

Arkadaşlar 120 ping ile oynayan birisi olarak aşağıdaki adımları uyguladım ve pingim artık 80-90 arası oluyor. Denemenizi tavsiye ederim.

“Başlat > Çalıştır” kısmına gelin ve “regedit” yazın.

Solda ki menüden takip ederek bu bölüme gelin; “H_L_M/SYSTEM/CurrentControlSet/services/Tcpip/Parameters/Interfaces/”
HLM: “HKEY_LOCAL_MACHINE”

“Interfaces” bölümünde olduğunuzdan emin olduktan sonra boş alana sağ tıklayıp,“Yeni > DWORD (32 bit)” değerini seçin ve oluşan değere “TCPNoDelay” ismini verin. Oluşturduğunuz değere çift tıklayarak “1” değerini verin. “Ondalık” seçili olsun.

Üstte ki işlemi tekrarlayın ve yeni bir DWORD oluşturun. Bu değere“TCPAckFrequency” ismini verip buna da “1” ve “ondalık” değerlerini verin.

Kayıt defterinde ki işlerimiz bitti.

“Denetim Masası > Program Ekle/Kaldır” kısmına gelin. Sol tarafta ki “Windows özelliklerini aç veya kapat” sekmesine gelin.

Listeden “Microsoft Message Queue (MSMQ) Sunucusu” yazan yerin sol tarafında ki kutuya tıklayarak aktif edin. Bu seçeneğin alt kutucuklarını da seçmeyi unutmayın. Ayarları kaydedip çıkın. Şimdi bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekmekte. Aksi halde çalışmayacaktır. Yeniden başlattıktan sonra altta ki işlem ile bitiriyoruz.

Tekrar kayıt defterini açıyoruz.“HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/MSMQ” bölümüne geliyoruz. Boş alana sağ tıklayıp “Yeni > DWORD (32bit)” değerini oluşturuyoruz. Buna“TCPNoDelay” ismini vererek “1” ve “ondalık” değerlerini atıyoruz.

Alıntıdır.

Cevap bulunamadı.