alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
318
League of Legend Topluluk İlişkileri
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 20:13


Oyuncularla iletişim kurmak

League of Legends, her gün dünya çapında milyonlarca oyuncunun Adalet Meydanlarında birbirine karşı mücadele ettiği bir takım oyunudur. Birlikte oynamaktan zevk aldığın sihirdarlarla bağlantıyı koparmazsan, sağlam ilişkiler ve güzel arkadaşlıklar kurabilirsin. Bu bölümde arkadaş listeni oluşturmakla, özel oyun kurmakla ve sihirdar arkadaşlarınla güç birliği yapmakla ilgili bilgiler var.Arkadaş Eklemek
Birlikte oynayıp eğlendiğin oyuncularla iletişimi koparmamanın en kolay yolu, arkadaş listesidir. Bir sihirdarın arkadaşlık isteğini kabul ettiğinde (ya da o seninkini kabul ettiğinde) birbirinize mesaj gönderebilir, birbirinizin çevrimiçi olduğunuzu görebilir, istatistiklerinizi görüntüleyebilir ve daha pek çok şey yapabilirsiniz.

  • Sihirdar ismini arayarak gerçek dünyadaki arkadaşlarını ekle
  • Birlikte oyun oynadığın sihirdarları ekle
  • Arkadaşlarının profillerini, karşılaşmalarını ve oyun istatistiklerini gör
  • Arkadaşlarının oyunlarını canlı izle


Arkadaşlarınla Oynamak


Arkadaşlarınla birlikte oyun oynamak gayet kolay. Oynamak istediğin oyunu seç, "Arkadaşlarımı davet edeceğim" düğmesine tıkla ve birlikte oynamak istediğin arkadaşlarını oyuna çağır.

  • Arkadaşlarını davet et ve onlarla birlikte çeşitli oyun modlarında oyna
  • 10 arkadaşını toplayıp özel oyun oyna
  • Bir takım oluşturup Dereceli oyun oyna

Sihirdar Kanunu'na uymak


Sihirdar Kanunu

Sihirdar Kanunu, hem Adalet Meydanlarında hem de gerçek hayatta olumlu davranışlar sergilemek için bir rehber niteliğindedir. Kanunun temel maddeleri takım olarak mücadele etmeyi, yapıcı eleştirilerde bulunmayı, dostça ilişkiler kurmayı ve yeni oyunculara yardımcı olmayı teşvik eder.
Cevap bulunamadı.