alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
624
League of legends için ekipmanlar!
okan a.
21 Aralık 2014 21:39
Arkadaşlar bütçesi olupta gaming set dizmek isteyenler için Lol için 2-3 ekipman önerisinde bulunacağım. 
Mouse olarak ; Razer Naga . Razer naga 12 tane ayarlanabilen tuşa sahip , sağ el ve sol el için 2 tane farklı tasarımı bulunan mousedir. Ayarlana bilen tuşlarla skillerimizi veya flash , heal vb.  daha hızlı ve etkili kullanmamıza yarayabilecek bir ekipmandır. 200 TL gibi bir fiyatı vardır ve bence değerdir.
Klavye olarak , bileklik kısmı olan klavyeleri tercih etmeniz daha maküldür. Nedeni ise bir oyunun 1 saatten bile fazla uzun sürebilmesidir . ve bilekte ağrı yapar(şahsen bende yapıyor:P) Marka olarak çok önermeyeceğim ama Asus Echelon diye bir klavye tavsiyemdir . 350 400 tl arası .
Geldi kulaklığa. Lol tarzı oyunlarda bence aşırı önemi olmasada sonuçta bir oyuncu için önemli bir ekipmandır. Logitechin kulaklıkları daha çok ses kasma vb.vb tarzında tam bir oyuncu kulaklıklarıdır. Bunun yanında müzik dinlemeyi falan seviyorsanız Razer kraken pro tercihimizdir. 350 400 tl gibi bi fiyatı var.
Geldik lol için en önemli bir konuya daha! Refleks! Siz ne kadar hızlı olursanız olun mousepadiniz kaygan değilse biraz yavaşlayabilirsiniz. Kendi kullandığım mousepad Steelseries QCK yi öneririm. Boyutlarına göre bi fiyatı var o yüzden kesin birşey diyemeyeceğim ama 40-100 tl arası falan olur !

Okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlar! 

Yiğithan B.
21 Aralık 2014 22:04
süper ama bunları almaya para dayanmaz :D
Serhat Çağrı A.
21 Aralık 2014 22:12
Parası nekadardır Allah bilir :D
ercan s.
22 Aralık 2014 10:14
hiç bunlara gerek yok bimden bi set alın tamamdır 
onur can e.
22 Aralık 2014 10:26
Mouse steelseries den,klavyeyi razerdan,kulakligi logitech den alacaksin.