alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
712
League of Legends Pro Kralı Efsanesi
Serhat Ç.
16 Aralık 2014 20:30
Riot Games, yeni gelecek olan oyun modunu geçtiğimiz günlerde PBE Serverine test için getirdi. Bu modun ayrıntılarını bizde sizler için yayınlamak istedik. Öncelikle oyun modumuzun adı: Legend of the Poro King 'Poro Kralı Efsanesi'. Oyun modu oldukça güzele benziyor ve beraberin 6 yeni sihirdar simgesi getiriyor. 

Ayrıntılar için yazımızı okumaya devam edin.Yeni sihirdar büyüleri 
Poro Kralı Efsanesi oynarken, normal sihirdar büyülerin bu mod için yapılmış olan iki yeni sihirdar büyüsü ile yer değiştirecek. 
1) Poro Fırlatması / Poro Hücumu 

Uzak mesafeden bir Poro fırlatır, çarptığı ilk düşman birime gerçek hasar verir.Bu büyü bir düşman birime çarpar ise Poro Hücumu'nu kullanabilmek için 3 saniyeliğine tekrar kullanılabilir olur. Buda şampiyonunu isabet etmiş hedefe hücum eder. Hedefe Hücum etmek Poro Fırlatmasının yeniden dolma süresini 5 saniye düşürür. 

(NOT: arkadaşlar hücum şu oluyor, Poro Fırlatması hedefe çarptığında Poro Hücumu kullanırsanız bir an da hedefe uçuyorsunuz.) 

2)Krala! 

Pasif: Poro ile rakip şampiyona vurmak takımınıza Poro İşareti kazandırır. 10 Poro İşratine ulaşan takım yanında savaşması için Poro Kral'ını çağırır. Poro Kral'ı aktif iken hiçbir takım Poro İşareti kazanamaz. 

Aktif: Hızlıca Poro Kral'ının yanına koşar. Bu yetenek sadece Poro Kral'ı sizin takımda olduğunda kullanılabilir. 

Poro Kral
Poro Kral'ı iyilikseverdir ve onu çağıran takıma yardım eder. Poro Kral'ı durdurulabilir ve sadece yeteri kadar Poro İşareti toplayan takım için geri döner. Tanky bir kale minyonu olarak, yardım ettiği takıma mükemmel bir güç getirir. 

Poro Kral'ının Güçleri: 
-ÇOK FAZLA SAĞLIĞI olan bir Tanky kale minyonu. Koridorda önünüzde olsun. 
-Poro Kral'ı önüne rakip takımdan fırlatılan tüm Poro'ları engeller. Bu onu çok güçlü bir ittirme minyonu yapıyor. 
-Poro Kral'ı takımın avaraj seviyesine bağlı olarak yanında ki müttefik şampiyonlara her 5 saniyede bir küçük sağlık ve ufak bir mana doldurması sağlar. 
-Her 5 saniyede Poro Kral'ı etrafına Poro'lar saçar. Saçtığı Poro'lar düştükleri yerde ki rakip birimlere büyü hasarı vurur.
Cevap bulunamadı.