alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
278
League Of Legends Taktik Ve Strateji
Sergen B.
12 Haziran 2015 13:28

League Of Legends Taktik Ve Strateji

 

Taktik ve strateji oyunlarının başında gelen League of Legends takım arkadaşlarınızla girdiğiniz mücadelelerden başarıyla ayrılmanın hazzını yaşayacağınız birçok takipçisi olan online bir oyun. Girdiğiniz mücadelelerde başarıya ulaşmak için ipuçlarını iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

 

Öncelikle League Of Legendsi yeni oynamaya başlayanların şampiyonlarını çoğaltmaktansa ürünlerini tamamlamaya çalışmaları o ürünlerin verdiği özellikler sayesinde diğer oyunculardan daha çok özellik sahibi olmalarına ve daha üstün hale gelmelerini sağlıyor bu nedenle paranızı her biriktirdiğinizde ürün almaya dikkat edin.

 

Ayrıca şampiyonunuzu tanımak özellikleri hakkında verilen bilgileri öğrenmek size savaş alanında neler yapacağı konusunda bilgi vermekte ve girdiğiniz oyunları galip olarak bitirmenizi sağlamaktadır. Takım oyunu olan league of legends takım arkadaşınızın şampiyonuyla sizin şampiyonunuz uyum içinde olmasını gerektirmekte. Bir birlerini tamamlayan özelliklere sahip iki şampiyon oyun alanında size çok yararlı olmaktadır.

 

Ayrıca karakterlerin ekipmanlarını tanımanız savaş esnasında o ekipmanları doğru kullanarak rakibinize zarar vermenizi kolaylaştıran bir diğer önemli kural. League of legends son derece taktiğe dayalı bir oyun olduğunu unutmamak gerekmektedir. Bu nedenle oyunu oynarken muhakkak takım arkadaşlarınız olmadan kalabalık bir gurupla savaşa girmemeniz gerekmektedir.

 

Son derece dikkatli oynamanız gerektiren league of legends size keyifli bir oyun sunuyor. Oyun içinde verilen evrensel görevlerde edineceğiniz yaratıklar sayesinde hem özellikleriniz hem de tecrübe puanınız artacaktır. Bu nedenle muhakkak evrensel görevlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.

 

League Of Legends’in bir takım oyunu olduğunu unutmadan diğer takım arkadaşlarınızla uyumlu oynamanız hem daha çok oyun kazanmanıza hem de oynadığınız oyunun daha zevkli hale gelmesini sağladığını unutmayın.

 

Rakiplerinize saygılı olmanız sizin ne kadar usta bir savaşçı olduğunuzu ve kazanmayı ne kadar hak ettiğinizi ortaya koymanızı sağlar. Son derece stratejiye ve deneyime dayalı bu oyun yukarıda verilen ipuçları sayesinde sizin başarılı olmanızı garantisidir.

Cevap bulunamadı.