alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
228
Lee Sin Hikayesi
Sergen B.
12 Haziran 2015 13:07

Orman karakterlerinin en güçlü adaylarından olan Lee Sin Hikayesi’ni öğrenmeye hazır mısınız? Öncelikle biraz Lee Sin hakkında biraz bilgi verelim. Lee Sin kendi yaşıtları arasında gözle görülür bir şekilde güçlü bir iradeye ve yeteneğe sahiptir. Bu sayede güçlü bir sihirdar olmak için sihir akademisinde eğitim alamaya başlar. Eğitim aldığı sürede akademideki diğer öğrencilerden çok daha üstünde ve hiçbiri ona ayak uyduramıyordu. Lee ona ayak uyduramayan diğer öğrencilere nazaran daha erken bir sürede mezun olmak onun tek amacıydı.

Lee Sin Nasıl Kör Oldu?

Lee Sin daha erken mezun olmak umuduyla daha sık çalışmaya ve sihir sanatının üstünde çok fazla ilerlemeye başlar. Bu çalışmalarında büyük ilerleme kaydettikten sonra diğer öğrencileri geride bırakır fakat ligin en büyük sihirdarlarından olma imkanı varken sabırsızlığından dolayı büyük bir hata yapar. Yeteneklerini sınamak için Veba Ormanlarından bir yaratık çağırır. Bu durum bir çocuğun hayatına mal olur ve o çocuğun yaşadığı köy ainden dolayı yok olur. Bu durumdan çok rahatsız olan Lee kendini hiç affetmez ve akademiden ayrılıp bir daha büyü yapmamak için kendini manastıra kapatır. Yıllar sonra işlediği suçu affettirmek için Noxus’un Ionia işgalini protesto etmek için kendini ateşe verir. Ateşin vücuduna verdiği acıya dayanarak haftalarca yanar halde kaldı. Bu eylemi dikkat çekti ve bir lig yarışması yapılmasına karar verilir ve Ionia bu karşılaşmayı kazanır. Lee Sin bir kahraman ilan edilir fakat üzerindeki alevleri söndürüldüğünde gözleri tamamıyla yanar. Devamını videodan izleyebilirsiniz.

https://youtu.be/YwmtmTRlZnw?list=PLzK2t0uDbwIKH0GPzB3TVQHmmhadGxyFf

Sergen B.
12 Haziran 2015 16:49

Boksör Lee Sin Kostümü Harika Olmuş 

Sergen B.
6 Kasım 2015 13:08

Lee Sin Körse E Yeteneği İle Görünmezleri Nasıl Görebiliyor ?