alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
494
lol gizli pasifler - 2
onur can e.
19 Aralık 2014 18:10
Hepimizin az çok bildiği kadarıyla oyunda bazı pasifler ve bilinmeyen bilgiler var.Bu konuda derin bir araştırma yaptık, ilginç pasifler ile bilinmeyen bazı bilgiler öğrendik.Okurken şaşıracağınız bir bölüm hazırladık, buyurun bakalım. - Heimirdinger kule altında belli bir süre beklerse, hasar almış kuleyi onarmaya başlıyor. - Nidalee, seviye olarak kendinden düşük olan takım arkadaşına 5 saniyede 5 tecrübe puanı veriyor. - Nidalee, Q yeteneği olan Mızrak Atışı’nı kaçarken vurursa daha fazla hasar veriyor.Oyunda bunu yapabilmeniz için, sizi kovalayan birilerinin olmasına gerek yok aslında.Rakibe mızrak atışını yapıp, atış hedefe vurmadan geriye doğru gitmeniz yeterli. -Rengar ve Kha'zix bunu biliyorsunuzdur. * * - Graves, Nocturne’e Sis Perdesi (W) yeteneğini kullandığında ” Şimdi kim karanlıkta ? ” vb. konuşmalar yapıyor. - Bu arada Nocturne, Türkçe de ” Gece Müziği ” anlamına gelir. - Leona, Zyra yanındayken Tutulma (W) yeteneğini kullanırsa, Zyra’nın belli bir süreliğine boyu uzuyor.Bunun nedeni güneşin bitkiler üzerinde etkisiyle ilgili.Aynı şekilde Leona *Güneş Patlaması (R) yeteneğini kullandığında Zyra’nın boyu, Nasus’un ultisini açtığında ki sahip olduğu boya ulaşıyor. -Zyra ve Sion birbirlerini öldürdüğünde +2 altın alıyorlar, sanırım bu zombi ve doğanın savaşıyla ilgili. - Zyra, diğer orman şampiyonlarına +1 koşma hızı veriyor.Örneğin Maokai, Zyra’ya yakın olduğunda koşma hızı +1 hızlanıyor. - Skarner, çimende 12 saniye beklediğinde ” Skar, Skar, Skarner ! ” vb. şekilde şaka yapıyor. - Cassiopeia, oyundayken haritada ki yılanlar kayboluyor. - Fizz, herhangi bir yordle şampiyonunu Denizin Dişleri (R) yeteneğini kullanarak öldürürse, rakibinin ölü halini köpek balığı yutar.Bu yüzden haritada rakibin ölü hali gözükmez. - Rammus, Super Mario oyununda ki bölüm sonu canavarından etkilenerek yapılmıştır. - Ninja Rammus kostümü, Ninja Kaplumbağalar çizgifilminden ilham alınarak yapılmıştır. - Uğursuz Koruluk haritasında ki Zehirçene’nin önünde iki veya daha fazla şampiyon dans ettiğinde, kısa bir süre sonra Zehirçene de dans etmeye başlıyor. * *- League of Legends, Urf adında bir karakter için şampiyon tanıtımı hazırladı.Şampiyon, lige başlayamadan kaldırıldı, bunun sebebiyse Warwick’in, Urf’u öldürüp postunu kendine giysi yapmasıydı.Lee Sin, daha sonra Urf’u öldürdüğü için Warwick’e düşman oldu..Anlıyacağınız gibi League of Legends 1 Nisan şakasını çok önceden planlamıştı. - League of Legends, Urf Anma Töreni bile yaptı. * - Bu yalnızca bir şaka değildi, aynı zamanda nesli tükenmekte olan Fok Balıklarını koruyan hayırsever amca ve teyzelerimizin kurduğu bir kuruma destek amaçlı yapılan kampanyaydı.Daha sonra League of Legends*Urf Postuna Bürünmüş Warwick,*Urf Pilotu Corki ve*Balıkçı Fizz adında 3 kostüm çıkardı.Bu kostümlerin satışından elde edilen gelir tamamen o kuruma gidiyor.
Polat S.
19 Aralık 2014 18:34
Birinci paylaşımındaki şeyleri de yazmışsın. Ama yine de güzel paylaşım teşekkürler.
Ali Can Y.
19 Aralık 2014 20:26
Saol bilmiyordum bazılarını denerim şimdi oyunda :D
Baran A.
19 Aralık 2014 20:28
güzel paylaşım teşekürler kardeş eyw o zyra sion arası hikaye güzelmiş
Doğukan E.
19 Aralık 2014 20:57
Harika seyler tebrik ettim
Adem B.
20 Aralık 2014 19:52
Harika cok iyi araştırmışsın :)
Ulaş Kaan A.
20 Aralık 2014 20:35

Bu LoL'de çok küçük farkedilmeyek kadar gizli pasifler var vallahi ya. Ama çok büyük anlamı var birçoğunun bir çoğuda gönderme zaten.