alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
831
LoL hesap güvenliği için Authenticator
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 15:39
Wow oynayan arkadaşlar muhtemelen bilirler wow hesap güvenliği için Authenticator diye bir şey çıkardı.Hatta şu an DurmaPlay'de satışı var.
Hesabınıza girerken e-mail ve şifrenizi yazdıktan sonra eğer Authenticator kullanıyorsanız sizden kod istiyor.
Bu Authenticator denen alette tek bir tuş var ve ona bastığınızda 1 tane kod gösteriyor ve siz o kodu girerek oyuna erişim sağlıyorsunuz.
Yani bu alet sizin elinizdeyken sizin şifrenizi ve mail adresinizi bilseler bile hesabınıza ulaşamazlar.
Kısacası LoL için böyle bir alet yapsalar biz hesap güvenliğimizi sağlamış olsak sonuçta para yatırıyoruz onu da geçtim emeğimiz hesap güvenliğimizi bu şekilde korusak daha güzel olmaz mı ? 

Salih Berk Y.
23 Ekim 2014 15:47
Cidden iyi bir fikir riota ulaşmayı dene bir bence
Buğra K.
23 Ekim 2014 15:53
zaten bu tip bir koruma mevcut şifre değiştiğinde felan ana emailinize kod geliyor ve mail aktivasyonu yapan arkadaşlara 4 winlik ip takviyesi de geliyordu
Mehmet Oğuz A.
23 Ekim 2014 15:55
Bence gereksiz hiç sevmiyordum wow oynarken
Ahmet İ.
23 Ekim 2014 15:57
riota bir ulaş, belki ciddiye alırlar
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 16:00
Salih Berk Y.
Ulaştım bu konuda ticket attım fakat cevap copy-paste :D
Hakan A.
23 Ekim 2014 16:02
Riot zaten şifre değişdirdiğimiz de artık mail istiyor şuan en iyisi bu.
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 16:02
Buğra K.
zaten bu tip bir koruma mevcut şifre değiştiğinde felan ana emailinize kod geliyor ve mail aktivasyonu yapan arkadaşlara 4 winlik ip takviyesi de geliyordu
Burada dediğim biraz daha farklı her oyuna girişinde soruyor sana yoksa email aktivasyonu wow da tabiki var 
Mehmet Oğuz A.
23 Ekim 2014 16:03
Salih Berk Y.
Keşke riot fikirlere okadar değer verse umurlarında bile olmuyor
tamer ş.
23 Ekim 2014 16:04
ticket at derim ama kimse uğraşmak istemez. 
Resul D.
23 Ekim 2014 16:10
kesinlikle lolede lazım böyle birşey