alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
224
LOL Nasıl Oynanır
Sergen B.
12 Haziran 2015 12:38

League Of Legends Nedir ?

League of legends kendine has şampiyonlarıyla 5’li veya 3’lü takımlardan oluşur. Güzel planlamalarıyla çeşitli oyunlarıyla çeşitli alanlarda stratejik, heyecan dolu, keyif veren ve kişiler arasında rekabete dayalıdır. League of Legends sürekli geliştirilen ve yenilenen şampiyonlarıyla devamlı güncellenen içeriğiyle oyuncuların kolayca kendi becerisiyle hiç bıkmadan oynayabileceğiniz, kesintisiz dünyanın en büyük çevrimiçi oyunudur.

 

League Of Legends Nedir

 

League Of Legends Nasıl Oynanır ?

Oyun içerisinde dakikalar geçtikçe para toplarsın gerek şampiyon keserek gerek minyonlardan veya canavarlardan ve kendiliğinden para artar. Bu kazandığınız altınla şampiyonunuza gücünü yükseltecek eşyalar alabilirsiniz. Bu eşyalar şampiyonunuza göre araçlar, savunma, saldırı, büyü ve hareketten oluşur. Eşyaları kendi üssünüzde bulunan başlangıç bölgesinin yanındaki dükkândan alabilirsiniz. Bu eşyalar şampiyonunuzun yeteneğine bağlı olarak alınır. Her oyuncunun klavye üzerinde kullanacağı 6 tuş bulunmaktadır. Genelde q, w, e, r, d ve f tuşları tarafından oynanan bu oyun her seviye atladığında yeni bir yetenek puanı gelir ve bu tuşlardan q,w,e,r  tuşlarına tıklayıp yetenekleri geliştirdiğiniz zaman savaştaki işlevini çok etkiler bunlara ek olarak kullanabileceğiniz iksirler ve eşyaları kendi istediğiniz rakamlara basarak oynanabilen bu oyun oyuncular üstünde büyük etki yaratmakla birlikte oynanması keyifli hiç bıkmadan güzel vakit geçirmenizi sağlar.

 

League Of Legends Nasıl Oynanır

 

 

Oyundaki Amaç Nedir ?

League of Legends kendine has belirli yeteneklerde bulunan şampiyonlarla oluşur. Oyundaki amaç karşı takımın üssünü patlatmaktan ibarettir. Belirli kule sayıları vardır bunları aşarak üsse ulaşabilirsiniz. Her şampiyonun kendine has yetenekleri olmakla birlikte hepsinin belirli görevleri vardır. Belli başı görevler şunlardır: büyücü, destek, dövüşçü, nişancı, suikastçı ve tanktan oluşur oyun içinde bu yeteneklere dayalı şampiyonlardan bir tanesi seçilip oyuna başlanır. Oyun içinde her bölgeye gelen küçük şampiyonlar kesilip parayla itemler alınır ve şampiyon geliştirilir.

 

lol amaç

 

 

League Of Legends Kimin Tarafından Yayımlandı ?

League Of Legends, Riot Games tarafından yayınlanan bir 3D MMO oyun modu dur.

 

riot-games-league-of-legends

 

 

League Of Legends Oynamak İçin Önerilen Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP / Vista

İşlemci: Pentium 4 3 GHZ

RAM:  1024 MB (1 GB)

HDD: 1 GB

Ekran Kartı: GeForge 8800 veya dengi olması oyunu daha iyi oynamanız için avantaj sağlar.

Bu önerilerimizi dikkate almanızla birlikte sizlere tavsiyemiz eğer masaüstü bilgisayarınızda oynuyorsanız fanınızı temiz tutmanız, eğer uzun süredir kullanıyorsanız ve hiç işlemci üzerinde bulunan macunu yenilemediyseniz bunu yenilemeniz. Bilgisayarınızda soğutucu bulunması ve oyun içerisindeki kaliteleri bilgisayarınıza uygun düzeltmeniz size daha iyi oyun oynamanızı sağlayabilir ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Cevap bulunamadı.