alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
750
LoL neden bu kadar tutuldu
SEMİ GÜRCAN G.
21 Ekim 2014 12:51
Neden Dota 2 bu kadar oynanmıyor diğer mobalardan ayıran farklar nedir ?
yavuz k.
21 Ekim 2014 12:56
lolün türkçe oynanabiliyor olmasından kaynaklanıyor bence tr için
onur k.
21 Ekim 2014 12:58
dotaya gore daha kolay ve surekli gelisen bir oyun
Hakan A.
21 Ekim 2014 12:58
Daha kolay oynanması.
Dota2 de görüş acınız çok iyi değil şahsen ben bunun yüzünden oynamıyorum, ve haritası karanlık insanı karamsatıyor.
ismail s.
21 Ekim 2014 13:00
Bazi insanlar basitlikten bazıları ise hard core dan hoşlanırlar
Lol doatnın yanında kolay bir oyun ha tabiki lol oynayan dota oynayamaz diye bişey yok yani dota oynayanların IQ leri yüksek diye oynamıyorlar
Dota onlara daha çok zevkl verdiği içindir
Ben hiç sevmem onun o karanlık havası beni boğar bi an önce bitsede gitsek moduna girerim
Demekki insanlar basitlikten hoşlanıyor
''oyun oynuyoruz burda vinç kullanmıyoruz'' diye bakan oyuncu sayısı daha fazla 
şefik zeki d.
21 Ekim 2014 13:01
Lol'de herşeyi emek karsılıgıda yapabiliryorsun efekleri falan şampıyonları gayet iyi ondan bu kadar tutuldu bence 
Buğra K.
21 Ekim 2014 13:16
İlk olarak sistem gereksinimi düşük sonrasında riot gamesin ülkelere ayrı ayrı verdiği bayiliklerin de payı  var ve tabi oynanışa alışması uzun sürmüyor ve oyuncuyu oyuna bağlıyor sürekli güncellenen ve yenilenen oyun içeriğini de unutmamak lazım
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 13:17
Diğer mobalardan farkı oynanabilirliği kolay ve eğlenceli olması
Kendini sürekli güncellemeside bu etmenler arasında.
barış k.
21 Ekim 2014 13:21
oynanışı daha kolay ve daha zevkli
mahser ş.
21 Ekim 2014 13:21
çok daha basit ve eğlenceli olmasından kaynaklı. tabi burda şirketin tutumu ve reklamını da göz ardı etmemek lazım. 
Emre K.
21 Ekim 2014 13:26
Dotadan biraz daha basit ve grafikleri özellikleri falan kolay olduğu için tutuldu baya