alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
1401
Lol Oyanmanın Zararları
ibrahim e.
19 Aralık 2014 18:22
League of Legends'in zararlarından bahsedeceğim.
Lol oynayanlar üzerinde İstanbul'da yapılan bir anket sonucuda 3 saat lol oynayanların oynamadan öncekine göre daha kararlı ancak daha yorgun,isteksiz ve sadece lol oynama isteği olduğu görülmüştür.Ayrıca lol oynayanların birçoğunun gözlük kullanmaya başlaması ve gözlerinin bozulmasıda bir gerçektir.Uzm.Dr. Ahmet karaman nın da onay verdiği bu oyun gibi bazı online oyunlarında birçok zararı vardır.Uzm.Dr. Ahmet Karaman oğlununda Bir ara lol oynadığını ve bıraktığını söyledi ve oğlunun bu oyundan dolayı derslerinin önemli ölçüde düştüğünü vurgulamıştı.
Bu oyunun özellikle çocuklar üzerinde ve günde 1.5 saatten fazla oynayanların önemli ölçüde zarar gördükleri bir gerçektir.Umarız bu oyunu bir an evvel bırakır ya da oynama süresini azaltırsınız.
Alıntıdır.
Muhammed Talha E.
19 Aralık 2014 18:27
zararlarını biliyoruz bilgilendirdiğin için sağol ama asosyallik oluyor bu bilgisayarı hayatı olarak görenler var :D
Polat S.
19 Aralık 2014 18:29
Bilgi için teşekkürler. Gerçekten de insanın sağlık açısından düzeni bozuluyor ve sosyal hayatı kayboluyor. 
onur can e.
19 Aralık 2014 18:32
Valla oyun oynayamayınca bende bir sıkıntı oluyor.oynayınca sıkıntı yok.
Ali Can Y.
20 Aralık 2014 12:09
Tamamen haklısın ben zaten günde 1 oyun oynuyorum 20-40 dk arası sürüyor
İbrahim Çağatay Ö.
20 Aralık 2014 12:10
günde 10 saat oynuyorum tüm zamanım pc başında geçiyor 150 kiloyum bir zararını görmedim
Adem B.
20 Aralık 2014 19:51
KANSER olucam kanserr
Ömer C.
20 Aralık 2014 20:05
günde 3 4 oyun ideal ama bazı arkadaşlarım var günde 14 15 oyun attıkları oluyo azaltmak lazım 
Burak K.
20 Aralık 2014 20:07
En önemlisi eve kapanıyor insanlar iletişim sosyal hayat 0 oluyor maalesef tüm online oyunların zararları bunlar :) 
görkem halil m.
20 Aralık 2014 20:41
Gözlük fena olmaz aslında yanları beyaz olanlardan
Cumali Ç.
20 Aralık 2014 20:43
Asosyallik - göz bozuklugu - iletişim bozuklugu - sinir stres ve daha sayılamayacak kadar bir çok sebep