alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
264
LoL Türkiye Oyun Sonu Rapor Sistemi
Sergen B.
12 Haziran 2015 15:33

Geçtiğimiz süre zarfında , LoL Türkiye Oyun Sonu Rapor Sistemi sunucu yetkilileri tarafından bir açıklamada bulunulmuştu.

 

Lol’ün Türkiye serveri bakımdayken , oyunculara daha aktif olmaları için bir açıklama yapıldı.
Şaka gibi geldi bize, oyun kapalı iken oyuncunun nasıl aktif olmasını beklersin ki, bakım yapıyorsun sonuçta. Tabi bakım şart , ve bu gibi duyuruları da bakım esnasında yayımlayabileceklerini iyi biliyorlar.
Oyun içerisinde oyuncu oyuna dalar, fazla dikkat etmeyebilir.

 

Yaptıkları açıklamada disciplinary.tur@riotgames.com adresini kullanıma kapattıkları yönün deydi , bununla ilgili olarak ek bir açıklama daha gelmedi.
Ve buna istinaden , önceki gönderilen bilgileri , ekran görüntüleri için teşekkürlerini ilettiler.

 

Bizim sandığımız üzere, bu mail adresine spam dolu içerikler yollamış olabilirler.
Spam yüzünden yavaşlık , lag gibi problemler ortaya çıkabilir.Bunun önüne geçmek için hesabı kapatmış olabilirler.Disiplin ve oyun kuralları çevrevesince takip edilecek olan oyun sonu rapor sistemi hala aktif, burayı kullanarak devam ettirebilirsiniz.

detaylara buradan bakınız

https://youtu.be/Oc3ijH3f3a8

Cevap bulunamadı.