alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
211
LoL Vazgeçmemek - [Rehber]
Mehmet G.
6 Mayıs 2015 17:43

Bir çok kişi kendi takimindan birisi afk kaldiğinda veya karşi takim kastiğinda oyunu kaybettiklerini düşünüyorlar. Ben bu düşüncenin yanlış olduğuna inaniyorum. Her ne olursa olsun bir takım kaybedeceğini düşünmemeli ve pes etmemeliler. Ben öyle oyunlar gördüm ki nexus kuleleri gidik halde oyunu çevirdik, hiç bir zaman oyunu kaybettiğinizi düşünmemelisiniz. Yenilgiye göz yummak yerine bu oyunu nasıl kazanacağinizi düşünmelisiniz. Mesela bir taktik düşünün, karşı takim aşiri derecede kastı ve midde tf atiyorlar. Onlar tf ile meşgulken yaninizda bir tank ile gizlice oyunu bitirebilirsiniz. Benim burada anlatmak istediğim hiç bir zaman yenilgiyi kabullenmemelisiniz. Eğer oyunu kaybedeceğinizi düşünüp oynamayi birakirsanız bundan ne karşı takim zevk alır ne de siz zevk alirsıniz. Sonuçta hepimiz bu oyunu eğlenme/vakit geçirme amacıyla oynuyoruz.

Muhammed Toprak Ç.
8 Mayıs 2015 03:53

Bazı oyunlar kaybedeceğin bellidir. Anlarsın . O zaman sur verirsen zaman kaybetmemiş olursun diye düşünüyorum.