alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
232
Lol yeni başlayanlar tavsiyeker
enes ö.
22 Ocak 2016 10:19

Bu konu altında oyun hakkında işinize yarayacak bilgileri yazacağım. Siz de bildiğiniz doğru bilgileri yazabilirsiniz.

-Volibear, Haşmetli kükremesi ile sahte shaco ve ayna yansıması olan leblanc'ı bulabilir. Çünkü kükreme, yaratıkları 3 saniyeliğine korkutur.

-Twisted Fate ultisi ile görünmez birimleri görebilir. (totem, teemo, shaco vs.)

-Katarina, Karthus gibi ultileri uzun süren şampiyonları susturarak, korkutarak veya sersemleterek kolayca durdurabilirsiniz.

-Uzun dürtme menzili olan şampiyonlara karşı 1 çizme 3 pot ile başlamak daha yararlıdır.

-Shaco'nun klonu her zaman sağ tarafta çıkar.

-Eğer totemleri baron veya ejderhanın çok yakınına koyarsanız, takımınızdaki çok uzun menzilli şampiyonlar (lux, ezreal, Ashe) yaratığın canını görerek son vuruşu yapabilir.

-Orta koridor, oyunda gank atması en zor yerdir. Çünkü çok büyük ve kaçması kolaydır.

-Yakın menzilli bir şampiyon sizi kule altında düşük canla yakaladıysa, kulenin etrafında dönerek oyalayın. Bu sayede vazgeçecek veya ölecektir.

-Dayanıklılık karışımını ani can doldurmak için kullanabilirsiniz. Bir dövüşten kaçarken kullanarak ölmekten kurtulabilir veya dövüşün ortasında kullanıp can üstünlüğü sağlanabilir.

-Nasus ve Renekton ultisini direkt açmak yerine dövüşün sonlarına doğru açarsanız yüksek miktarda can elde edip üstünlük kurarsınız.

 

Ve de yeni başlaynlar için başta gelen 400 rp yi kostüm almak yerine takviye almak daha yararlıdır İYİ GÜNLER BOL KAZANÇLAR 

mustafa k.
25 Ocak 2016 13:23

aynen bencede

samet i.
26 Ocak 2016 15:03

bilmeyenler için yararlı konu