alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
337
Lolün modası sizcede geçmedimi ?
Oğuz Ali A.
15 Aralık 2014 22:34
Bana göre artık eskide kaldı lol . Yeni bir moba oyun çıktığı anda lol çöker bence. Çökmezsede son yılları bu lolün.
Egemen D.
15 Aralık 2014 22:39
benim aklıma bunun değişiği bi moba gelmiyor bence devam
Ali Can Y.
16 Aralık 2014 19:44
Oyun Metin2 gibi olabilir 2006 da çıktı 2009-10 a kadar iyi oynandı 11-13 sönük kaldı (hile ve bot olayları yüzünden) ama 14te serverların birleşmesi olsun lycan ın gelişi olsun iyi patlama yaptı lol de öyle olabilir bu aralar iyi oynanıyor sonra oyuncu kitlesinin kalitesizliği yüzünden (feedlemeler,trollemeler,küfür vs.) azalır bi ara sonra bi yenilik çıkarır oyun tekrar oynanır bence 
Yasin S.
16 Aralık 2014 19:46
Hayır çöküşte değil yükselişte bilene. Şu veledlerede derhal bir çözüm bulunsa süper olacak.
Engin Ö.
16 Aralık 2014 19:47
lolün mobası eskimiyor çünkü riot games sürekli yenilikler yapıyor oyunu boşa sallamıyolar yani sürekli turnuva dönüyor zaten lcs felan filan derken sezonu geçiriyolar aldıkları paraylada oyuna harcadıklarını düşünüyorum ben yine baya bi kazancı vardır tabi riotun 
Emir G.
16 Aralık 2014 19:51
Oyun çok güncel elbet birgün sonu gelicek fakat daha zamanı var
muhammet fatih a.
16 Aralık 2014 19:52
bence devam oyunda hile yok bişey yok ( en azından şimdilik) ve hala güzel sunuclar varken ve veletler her yere yayılmamışken devam
Hakan S.
16 Aralık 2014 20:08
geçmek yerine dahada arttı.Turnuvalar olsun,yenilikler olsun,her sezon gelen gelişmeler olsun her sene yeniden doğuyor.