alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
911
Main Adc olan arkadaşların dikkatine
Furkan Y.
20 Ekim 2014 17:33
Beyler iyimiz var kötümüz var aramızda Adc oynayan arkadaşlara nasıl tavsiyeler vermek istersiniz ?
Mehmet Oğuz A.
20 Ekim 2014 17:42
Lucian oynamayı öğren derim ben oyunun hiçbir safhasında düşmüyor ve çok güçlü şu anda
şefik zeki d.
20 Ekim 2014 17:45
Late'de ezilsen bile tflerden dogru pozisyon alırsan oyunu kazandırmada buyuk rol oynarsın 
Muhammet Mücahit Enes Y.
20 Ekim 2014 17:46
Oyun sonu "bir vuruşa" gittiği için hep geride durmak çok önemli. Pozisyon alabildiğin vakit alamayacağın oyun yok.
mahser ş.
20 Ekim 2014 17:48
adc yi adc yapan sup tur öncelikle. kesinlik duo bulmalısın.
onun haricinde adc oynamak tamamen pozisyon alma işidir. sen combatta doğru pozisyonda olursan her zaman karlı çıkarsın.

Ozan H.
20 Ekim 2014 17:50
Muhammet Mücahit Enes Y.
Oyun sonu "bir vuruşa" gittiği için hep geride durmak çok önemli. Pozisyon alabildiğin vakit alamayacağın oyun yok.
Pozisyon almak çok çok önemli.Oyunu okumak gerekli.Takımı taşıyanların başında sen geliyosun.
OĞUZCAN Y.
20 Ekim 2014 17:51
mahser ş.
adc yi adc yapan sup tur öncelikle. kesinlik duo bulmalısın.
onun haricinde adc oynamak tamamen pozisyon alma işidir. sen combatta doğru pozisyonda olursan her zaman karlı çıkarsın.

Duosuz olmaz bu iş kesinlikle katılıyorum
Aradaki uyumda bitiyor iş
Muhittin Furkan Ç.
20 Ekim 2014 17:51
En önemli şey farm. + olarak kill kovalamamalarını öneririm.
Harun A.
20 Ekim 2014 17:54
kite yapmasını öğrenmelisin
Furkan Y.
20 Ekim 2014 18:23
Harun A.
kite yapmasını öğrenmelisin
ah bi kite yapabilsem zaten ahh :D 
Furkan Y.
20 Ekim 2014 18:24
Mehmet Oğuz A.
Lucian oynamayı öğren derim ben oyunun hiçbir safhasında düşmüyor ve çok güçlü şu anda
Lucianda sıkıntı yok kendtimi onda çok iyi görüyorum. Rankedda 180 oyunu boşa oynamadım yani :D