alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
294
Mordıkaiser Rehberi
Mustafa Ö.
21 Aralık 2014 21:49
Merhaba arkadaşlar

Bu rehberimde size  Mordekaiser Mordekaiser  ile nasıl oynanması gerektiği ile ilgili bilgiler vermek istiyorum.

Oyunun ilk aşamalarında rakibinizle kafa kafaya girecek gücünüz olmayacağı için minyonlara son vuruşu yapıp  Ykm SmrsYıkım Sömürüsü  ile rakibinizin minyonlara son vuruşu yapmasına izin vermeyin. 6.seviyeye ulaşana kadar bu şekilde pasif oynayın.

6. seviyeye ulaştığınızda artık rakibinizle kafa kafaya girebilirsiniz fakat her zaman olası bir baskını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer rakip ormancının kalabalık kontrolü (CC) yetenekleri varsa hiç düşünmeden oradan uzaklaşın, rakibin canı az olsa bile girmeyin. Eğer kalabalık kontrolü tehditi yoksa  Mezarn ocuklarMezarın Çocukları ile sonuna kadar girebilirsiniz.

7. seviyeden sonra minyonları temizlemek kolay olacağı için rakibinizi dürtmeye başlayın. Rakibinizi öldürdüğünüzde bile yukarıdaki ve aşağıdaki çalılıklara totem koymayı ihmal etmeyin. 

14. seviye ve sonrasında minyonlardan altın toplamak çok bir şey ifade etmeyeceği için tek para kaynağınız rakibi öldürmek olacaktır. 

Takım savaşlarındaki rolünüz rakip ADC (Saldırı gücü taşıyıcısı)' yi öldürmektir. ADC'yi  Mezarn ocuklarMezarın Çocukları ile öldürmek gayet kolay olacaktır. Fakat ADC'ye ölmeden veya takımdan ayrılmadan zor olacaktır. Bu konuda takım arkadaşlarınızdan destek almanız gerekecektir. Eğer ADC'yi öldürürseniz ADC hayaleti ile karşı takımı eritebilirsiniz.

Umarım yardımcı olmuşumdur. İyi Eğlenceler :)
Cevap bulunamadı.