alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
510
Naru ve Long B Ceza yediler
Gökhan Yücel T.
20 Mayıs 2015 20:07

Naru 6 maç Long B 2 maç ceza yemiş arkadaşlar cezanın sebebini şöyle açıklamışlar 

İlgili Açıklama

Dark Passage eSports Club oyuncusu Koray “Naru” Bıçak’ın, sosyal medya üzerinde gerçekleştirdiği olumsuz davranışlar (ayrımcılık) ile Şampiyonluk Ligi kurallarını ihlal ettiği belirlenmiştir. Şampiyonluk Ligi olarak, profesyonel oyuncuların hem oyun içi hem de oyun dışındaki mecralarda örnek davranışlar sergilemesini sağlamak görevimiz. Bu sebeple, aşağıdaki kural dahilinde Koray “Naru” Bıçak’ın 6 müsabakadan men edilmesine karar verilmiştir.

İsimsiz Üye
21 Mayıs 2015 16:28

Selam,
Naru ile Longb'nin arasında zaten çekişme vardı :D Hatta bi komik anılarını hatırlıyorum.DP WS ATLAS maçı vardı Longb ''Şans onlardan yana olsun çünkü biz kazanacağız'' lafı etti ve sonuç 3 0 DP kazandı.

ahmet ç.
23 Mayıs 2015 12:59

naru ayrımcılık yaptı ve long B 'ye laf dalaşı yaptıkları için ceza aldılar.fakat naru yazısında ayrımcılık yapmıştı.RİOT GAMES açıkladı bunu

GÜLSÜM D.
23 Mayıs 2015 13:58

aynen naru ayrımcılık yaptıgı in ceza yedi

Emirhan A.
30 Mayıs 2015 11:55

dp zaten batmaya başladı longb ne alaka onu anlamadım ben ?