alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
382
Nocturne Shen Olabilir
ata emir k.
22 Aralık 2014 21:29

Nocturne karanlıktan ve başkalarının kabuslarından meydana gelmiştir. Nocturne onların kabuslarını silip süpürür ve bunları kendisi için güce dönüştürür. Bunun Shen ile olan ilgisi ise Nocturne’un Shen’in kabusu olması ve bu kabusta Zed için ortaya çıkmıştır.

Zed, Shen’in babasını öldürmüştür. Bu olaydan Shen sonra babasının ölümü ve Zed ile ilgili kabuslar görmeye başlar. Kabuslar büyüdükçe bunun arkasındaki güçte büyür. Daha sonra Nocturne adındaki gerçek ortaya çıkar ve Shen’in bedenini ele geçirir. Shen artık kendisi değildir, geride sadece kullanılmak üzere bir vücut bırakılmıştır. Shen’in hırsı Nocturne’un içinde büyümeye devam eder, intikam peşinde koşmakta ve Zed’i ortadan kaldırmak istemektedir. Ancak bu hırs sadece Zed için değil aynı zamanda Lig için de geçerlidir.

Teoriyi ortaya atan kişi bu düşüncelerini yeteneklerin karşılaştırmasını yaparak desteklemektedir:

  • Shen’in Q Yeteneği: Zarar vermek için kullanılmaz, dayanıklılık için kullanılır.
  • Nocturne’un Q Yeteneği: Hasar vermek için kullanılır. Öldürme eğilimi vardır.
  • Shen’in W Yeteneği: Gelen hasardan korunmak için kendisine kalkan ekler.
  • Nocturne’un W Yeteneği: Kendisini sadece gelen hasardan korumak için değil aynı zamanda düşmanın kullanacağı bir sonraki yetenek için de kendisine kalkan ekler. Bu neden önemlidir? Shen (Nocturne), ustasını öldüren yeteneğe kolayca karşı koyabilmektedir.
  • Shen’in E Yeteneği: Basit bir şekilde rakipleri kışkırtır.
  • Nocturne’un E Yeteneği: Kin ile güçlenen Shen (Nocturne) rakipleri kışkırtmanın yeterli olmadığını, aynı zamanda onları korkutması gerektiğini düşünmektedir.
  • Shen’in R Yeteneği: Dostlarını korur ve onlara gelen hasarı engellemek için kalkan ekleyerek onların yanına ışınlanır.
  • Nocturne’un R Yeteneği: Shen (Nocturne), Zed’i yenmek için dostlarını korumanın yeterli olmadığını düşünür, bunu işi kendisi halletmelidir. Yeteneğini diğerlerine yardım etmek için değil, diğerlerini öldürmek ve onları dostlarından ayırmak için kullanmaya karar verir. Onların karanlığa bürünmesini sağlar ve hepsini öldürür!

Ortaya atılan teori bu şekilde. Özetlemek gerekirse Zed, Shen’in babasını öldürmüştür. Shen, Zed’e kin beslemektedir ve bu kin Shen’i Nocturne’a dönüştürür.

Ali Can Y.
23 Aralık 2014 22:51
Nocturne zed de diyorlardı bi ara bu da olabilir tabii :)
mehmet akif a.
23 Aralık 2014 23:04
Noc Zedin karanlığa tamamen teslim olduğu versyonu diye bılıyorum
Bilal Barkın Ç.
23 Aralık 2014 23:05
yoh artık D

enes barış s.
23 Aralık 2014 23:06
olabilir nocturne zed de diyorlardı
Ömer T.
23 Aralık 2014 23:10
evet olablir oyle hikayaler var lolde
onur can e.
23 Aralık 2014 23:19
Nocturne ile zed aynı kişide tabi buda bi teori.
Muhammet Kürşat K.
24 Aralık 2014 00:10
Beyler Bununla Youtube da Bunlarla İlgili Bir Kanal Var Hepsini Açıklıyor Noc Açılış Resmiyle Şokbıçakcı Zed Resimleri Üst Üste Koyunca Çıkıntısı Kalmıyor. Birde Zed Kendini Kötü Ruhlara Teslim Ederken Nocta En Kötü En Baştaki Gölge Ruhtur.
Muhammet Kürşat K.
24 Aralık 2014 00:11
Olamaz Çünkü Shen Dengeyi Savunan Bir Şampiyon Fakat Efsaneye Göre Gölgeler Dengenin Zıttıdır Bundan Dolayı Noc Shen Değil. Zed En Korkunç Gölgesidir.
mahmut o.
24 Aralık 2014 00:22
noc zedin karanlığa teslim oldugu versiyondur kardesim
devran d.
24 Aralık 2014 22:02
alakası yok bence