alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
200
ol hakkında bilmediğimiz ayrıntılar
alper b.
27 Aralık 2014 22:09
lisedeyken metin2 oynardım. resmi sitelerinde 'wiki' diye bir bölüm vardı. orada hangi itemin ne kadar olduğu ne işe yaradığı nerede bulunduğu hangi şampiyonun neler yaptığı yani aklınıza gelebilecek herşeyin cevabı vardı.
aynı şey lolde de yapılsa çok iyi olur aslında. hangi item hangi haritada kullanılır fiyatı nedir özelliği nedir, şampiyonların skilleri nedir menzilleri nedir, hangi yaratık nerede bulunur ne kadar altın ve ne faydası vardır bize, ve bence en önemlisi (bence birçok oyuncunun bilmediği) kısayol tuşları açıklamalarının da bulunduğu bir bölüm olmalı sitede.aklımıza gelebilecek herşeyin cevabını bulabileceğimiz bir bölüm yani.
adam adc alıyor vur kaç yapmayı bilmiyor.adamın üstüne yürüyor kaçması gerekirken. oysa kısayol tuşunu bilse sadece şampiyonun gideceği yeri tıklayacak şampiyon oraya varınca rakibe oto atağı kendisi yapacak.veya alan etkili skillini ıskalıyan oyuncular oluyor. kısayol tuşu kullansa böyle bir sorun olmayacak.
böyle bir bölüm bence kesin yapılmalı. forumu gezince oyunu bilmeyen oyuncuların sorduğu soruların çoğunlukta olduğunu görüyoruz.buda çoğu oyuncunun oyun hakkında bilmediği daha birçokşey olduğunu gösteriyor
Cevap bulunamadı.