alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
151
Olaf (başıbozuk)
Mehmet G.
5 Mayıs 2015 16:16

Olaf solodaki en çok can çalma yetisine sahip bir şampiyonlardan biridir.Soloda pekte yardıma ihtiyaç duymayan bu şampiyonla eğer yarı tank bir eşya istiyorsanız ilk önce vahşi hydra ile başlayın.bu size can yenilemesi ve can çalma sağlayacaktır ki aktifiylede bir adım önde olabilirsiniz...Daha sonra ise youmuu'nun hayalet kılıcı ya da mahvolmuş kralın kralını tercih edebilirsiniz ve gelelim tank kısmına bu eşyaları aldıktan sonra pasifini kullanmak için-canı azaldıkça saldırı hızı artar- Randuinin alameti'ni tercih edebilirsiniz.Daha sonra yine pasif için warmog alın.En son ise koruyucu melek alırsanız ölümsüz bir offtank olmuş olursunuz...  

Not:bu eşya dizilimleri benim fikrime göredir.Bu kesin doğdudur başka eşya dizilimi olmaz demiyorum karar sizin 
Okuduğunuz için teşekkürler...

Cevap bulunamadı.