alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
231
Orianna Hikayesi
Sergen B.
12 Haziran 2015 12:32

Orianna’nın hikayesi çok trajik ve bir o kadar ilginç. Orta koridorun vazgeçilmez şampiyonları arasında olan ve oyun süresi ilerledik sonra yenilmez hale gelen Orianna’nın hikayesini dinlemeye hazır olun. Bu bölümde sizlere Orianna’nın kim olduğunu ve nasıl şampiyonlar ligine katıldığı hakkında geniş bilgi vermeye çalışacağız.

Orianna Kimdir?

Bir zamanlar Piltover şehrinde yaşayan Korin Revek adında bir adam dünyada her şeyden çok sevdiği kızı ile birlikte sakin bir hayat sürmekteydi. Kızı Orianna’nın dans etme konusunda inanılmaz bir yeteneği vardı ve aynı zamanda efsaneler ligi şampiyonlarına derin bir ilgi duyuyordu. Orianna dans ederken şampiyonları düşünür ve çok geçmeden dans çalışmaları yerini şampiyon olma çalışmalarına bıraktı. Fakat maalesef ki saf ve korunaklı bir şekilde büyütülen Orianna aldığı gereksiz ve fazla tehlikeli riskler onun trajik sonuna sebep oldu. Kızının ölümünü hazmedemeyen Revek ağır bir depresyon sürecine girer ve kendini tamamen teknoterajiye verdi.

orainna kimdir

Orianna Nasıl Efsaneler Ligine Katılır?

Korin kızının ölümünü ne kadar da atlatmaya çalışsa da bunu başaramadı. Bu sayede aklında hep bulunan Orianna’nın efsaneler ligine katılma rüyası sayesinde bu rüyayı gerçekleştirebilmek ve kızının da ligler arasında yer alabilmesi için bir icat yapmaya karar verir. Korin’in uzun uğraşlar sonucunda oluşturduğu şey ise kızının ardından isimlendirdiği bir ölüm makinesiydi. Orianna’nın kaderinin bir şampiyon olmak olduğunu ve devrin değişmekte olduğunu bilen Korin, onun evcil hayvanı ve gardiyanı olacak olan mekanik küreyi yarattı. Neredeyse simiyotik olacak olan bu icat farklı bir teknoteraji ürünüydü ve mekanikten çok elektronik bir cihazdı. Şimdilerde ise Orianna ve küresi Orianna’nın çok da sabit olmayan ahlak anlayışının rehberliğinde efsaneler liginde bir şampiyon olarak savaşıyorlar. Orianna çevresindeki diğer şampiyonlarla anlaşabilmek ve onlardan biri olabilmek için tüm içtenliğiyle çabalasa da Orianna’nın egzotik doğasına alışabilen ve onunla iletişim kurabilen çok az kişi var. Çünkü Orianna ne kadar denerse denesin asla bir insan olamayacak ve her zaman rahatsız edici, yabancı ve garip bir yanı onunla kalacak. Birçokları için Orianna yalnızca ruhsuz, mekanik bir kabuk, üstelik oldukça tehlikeli ve ölümcül biri. Ancak babasının gözünde o her zaman biricik ve kusursuz biri olarak kalacak.

https://youtu.be/cS3zQtrFpgE

Sergen B.
6 Kasım 2015 13:26

4 Sezondur Bu Oyunu Oynuyorum Hiç Orianna Oynamadım :)