alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
782
Oxi çok iyi değil mi sizce?
Salih Berk Y.
23 Ekim 2014 15:33
Beyler başlıkla belirttiğim gibi bence çok iyi bir yayıncı bazıları ona çok kötü sözler söylüyorlar ama bence onu tanısalar böyle söylemezlerdi sadece bir yayınını izleyin anlıcaksınız gerçekten çok eğlenceli biri
Buğra K.
23 Ekim 2014 15:38
Oxi iyi bir insan veya oyuncu olabilir fakat yayınındaki seviyesizliği ve davranışları gerçekten itici ve yakışan bir durum değil riotun oxiyi banlamasından memnuniyet duymuştum.. Benim ülkemde e sporun gelişmesi gerek bu tür aksiyonlara girişen yayıncılar daha izlenemeye devam ediyorsa annenizin gelip '' çocuk gibi oyun oynuyorsun'' demesine karşı çıkamazsınız
Ozan H.
23 Ekim 2014 15:39
Flame yaparak,kulaklık kırarak popüler olmuş bi insandan ne beklersinki.Ayrıc egosunu ne ladar bastırmaya çalışsada olmuyor.
Furkan K.
23 Ekim 2014 15:39

Oxi den iysi mezarda D:

Mehmet I.
23 Ekim 2014 15:49
forumlarda çok okudum sanırım liseli kitlesine hitab eden bir cocuk  bir gün yayınının linkine denk geldim sadece 10 dakika dayanabildim. Evladım olsa cebine esrar koyar polise şikayet ederim
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 15:51
Hiç sevmem,seviyesiz ve saygısız sürekli gergin gergin konuşuyor ve en son babasıyla tartışmasından sonra hiç bir şekilde beğenmiyorum
Buğra K.
23 Ekim 2014 15:52
Ozan H.
Flame yaparak,kulaklık kırarak popüler olmuş bi insandan ne beklersinki.Ayrıc egosunu ne ladar bastırmaya çalışsada olmuyor.
bence çok doğru, bir oyunun yayınında report edilen davranış türlerini iyiymiş gibi gösterip bakın böyle yapıp yayıncı olabilrisiniz mesajı veren bir tipten hiç haz almam
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 15:52
Ozan H.
işin ilginç yanı o ego nereden geliyor kaynağı nedir ? inanılmaz bir oyuncu değil yayınlarınıda beğenmiyorum insanlar neden izliyor onuda anlamıyorum
Mehmet Oğuz A.
23 Ekim 2014 15:54
Bence en iyi Türk streamer oxi abi
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 15:56
Merak ediyordum bu forumda ne zaman oxi konusu açılacak diye insanlar nesini beğeniyorlar anlamıyorum diyorum ki bu herifi 5000 kişi izliyor heralde bi bildikleri vardır ama bakıyorum cidden yokmuş :D
Volkan D.
23 Ekim 2014 15:56
Benim hoşuma gitmiyor çok yapmacık geliyor