alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
274
Oyun kısayolları
Muhammed Samed Y.
8 Ocak 2015 02:45
Bildiğimiz kısayolları yazar isek bilmeyen arkadaşlara yardımcı olabiliriz  
ALT+Enter tam ekran modu
CTRL+F Anlık ping durumu göstergesini açar.
CTRL yada ALT tuşuna basılı tutarak farenizle oyun içi sinyaller gönderebilirsiniz yanılmıyorsam C ve tuşuda aynısını yapıyordu.
Space tuşuna yada F1 tuşuna basarsanız Şampiyonunuz odaklı bir ekran görüntüsüne sahip olursunuz.
F12 tuşu ile ekran görüntüsü alabilirsiniz(küfür eden oyuncuları reporlama için sıkça kullandığım bir şey)
Z tuşuna basarsanız chat ekranını büyütür.
CTRL+1
CTRL+2
CTRL+3
CTRL+4 şampiyonuzun dans etmesini şaka yapmasını yapan /joke /dance gibi komutların kısayolları
ALT+Q
ALT+W
ALT+E
ALT+R skilleri kendi üstünüzde otomatik olarak kullanırsınız(cast alanı açılmaz)
CTRL+Q
CTRL+W
CTRL+R
CTRL+E skillerin üst kademeye kısayol geçişini sağlar fare ile tıklamaz sorunda kalmazsınız.

Şuanlık aklıma gelenler bunlar aklıma geldikçe devam ettireceğim..
Kaan A.
8 Ocak 2015 18:05
Yararlı bilgi eline sağlık . Sanırım daha fazla kısayol tuşu yok zaten . Ekran görüntüsü almanın olduğunuda bilmiyordum sağolasın :)
Emre E.
8 Ocak 2015 22:01
eline sağlık ama zaten bilinen şeyler
Mehmet Can A.
8 Ocak 2015 22:33
güzel olmuş eline sağlık
Serhat Buğra T.
9 Ocak 2015 19:31
eyvallah tam ekran yapmayı arıyordum
adem ö.
9 Ocak 2015 19:45
çok teşekkürler faydalandım paylaşcam herkez yararlansın