alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
783
Plat1 den çıkıyo mu ?
Reşit Ç.
19 Ekim 2014 17:31
Ciden bu ne böyle ya , ne kadar dandik bir ligdir bu böyle. Bütün oynayanları  berbat olduğu bi yana kazanmamla kaybetmem arasında tam 30 fark olmasına ramen 15, 18 puan geliyor 22, 20 gidiyor. Bana göre Oyunu sadece satıyorlar. 20. dakika da önde olduğumuz bir oyunu  hiçbir zaman kazanamadık. Var mı verilebilecek taktikler tecrübelerinzden faydalanabilirmiiyim ?
barış k.
19 Ekim 2014 17:31
verebilecek net bir taktik yok iyi oynayan çıkıyor flame yapma takım oyunu oyna
Furkan Ç.
19 Ekim 2014 17:33
Plat1 den diamonda adc oynayarak çıktım duo girmeni önermem genelde draven,vayne,lucian oynadım ve dia3 kadar geldim sonra 5 e düştüm sezonu kapadım ben, çok sıkıntı oyuncular var +40 olan win lose um 20 ye kadar düştü
Volkan D.
19 Ekim 2014 17:35
Kesinlikle çıkılıyor ben elohell olayına inanmıyorum yapıcağın tek şey oyununa bakmak eğer iyi bir oyuncuysan er geç çıkıcaksın oyundakilerin seni yönlendirmesine izin verme yoksa yanlışa düşersin kendi bildiğin gibi oyna flameleyenleri ise ignore la bu kadar basit bir kere kaybettin die hep kaybedecek değilsin 2-3 maçta çıkılmıyor nede olsa sen oyununa bak sadece
İbrahim S.
19 Ekim 2014 17:46
Dostum üst üste maçlar kazanman lazım Jungle oynayabiliyorsan oyna yoksa mid adc rolünde oyna oyunu taşıyabil, jungle master yi tavsiyemdir. Full kritik çıkarsan doğru zamanlamayla bir maçta 2 Pentayı bile görebilirsin. Taşıyabilecek Şampiyonları seçmeye bak.
Harun A.
19 Ekim 2014 17:49
Puanın gelmesi elon ile alakalı yani Win Lose oranınlada alakalı diyebilirim. Normal oyunda çok alıştığın bir şampiyonla oynamanı tavsiye ederim.
Muhittin Furkan Ç.
19 Ekim 2014 17:51
Herkes hakettiği ligdedir. Kendi şampiyonlarını bul ve sürekli onları oyna, üstüne yoğunlaş. Her türlü çıkarsın.
mahser ş.
19 Ekim 2014 17:51
duo bulman şart dostum.

elohell denilen yere düşmüşsen takımına boostlanmış ida 5 ler geliyorsa işin zor diğer türlü bilen adam gelirse zaten çıkarsın.
Erkan D.
19 Ekim 2014 17:53
Zor da olsa çıkarsın kardeşim moral bozma
Efe Ç.
19 Ekim 2014 18:02
İyi bir duo ile hakettiğin lige çıkacağını düşünüyorum.
Hakan A.
19 Ekim 2014 18:05
Flamerler yüzünden oyundan soğuyorum.