alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
189
Profesyonelliğin ilk adımı; Ayrıntılar(Saldırı Gücü Taşıyıcısı)
Sergen B.
6 Kasım 2015 18:04

Merhaba arkadaşlar,

Bu başlık altında saldırı gücü taşıyıcısı karakterler hakkında bir kaç ayrıntıdan bahsetmeye çalışacağım ve sizlerle kendi hazırladığım bir excell tablosunu paylaşacağım. Kullanması gayet kolay bir tablo. Bu tablo sayesinde saldırı gücü taşıyıcısı karakterlerin başlangıç özelliklerine ve seviye başına bu özelliklerin değişimine ulaşacaksınız.Bu sayede;

-Şampiyonları birbirleri ile karşılaştırıp eksik olduğu özellikleri rünler ile destekleyebilir,
-Şampiyonları birbirleri ile karşılaştırıp eksik olduğu özellikleri kabiliyet puanları ile destekleyebilir,
-Farklı eşya geliştirme sıralaması geliştirebilir,
-Rakibinizin eksik yanlarını bilip eksik yanları üzeriden baskı kurabilirsiniz.

Dosyanın resmi; http://i.hizliresim.com/Ld0J61.jpg

1. Seviye istatistikler ile saldırı gücü taşıyıcısı şampiyonlar;

En yüksek "Temel saldırı gücü" sahibi şampiyonlar
1) Graves - 54.1
2) Vayne - 53.25
3) Lucian - 52
4) Urgot - 51.6

Not: 10. Seviyede bu sıralama Urgot(84)>Vayne(82,5)>Graves(82)>Lucian(79) olarak değişmektedir.

En yüksek "Saldırı hızı" sahibi şampiyonlar
1) Twitch=Draven - 0,679
2) Quinn - 0,668
3) Kog'maw - 0,665

Not: 10. Seviyede bu sıralama Twitch(0,88)>Quinn(0,85)>Draven(0,84)>Kog'maw(0,82) olarak değişmektedir.

Bu başlığın amacı yukarıda belirttiğim istatistikleri gözlemleyip hangi karakterin hangi ana seviyelerde ne gibi özelliklere sahip olduklarını görebilmektir. 

Lütfen öneri ve isteklerinizi ulaştırın. Tablo üzerinde tartışalım. Türkiye sunucusunda "Xieite" kullanıcısını ekleyebilirsiniz.

Sergen B.
13 Kasım 2015 21:30
ADC Oynamaktan Çok zevk Alıyorum Ve Oynamanızı Tavsiye ediyorum
GÜLSÜM D.
27 Aralık 2015 11:44
Ben adc hiç oynayamam kalırsa teemo alırım
GÜLSÜM D.
1 Ocak 2016 11:17
Termometre içinde rehber hazirlarsanz güzel olr :D
GÜLSÜM D.
11 Ocak 2016 00:41

adc yerine teemo iyidir