alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
133
Riot Games, League of Legends İçin Özel Ağ Kuracak
Kubilay A.
16 Ocak 2015 20:54
Riot Games, League of Legends oyuncuları için özel bir ağ oluşturma planı olduğunu yeni bir güncelleme ile açıkladı. “Roadmap’in 2. Aşaması” adındaki proje oyundaki ping sorunlarını düşürmek için şimdilik Kuzey Amerika ve Kanada için gelecek.

Riot’un açıklaması şöyle:

“Şu an için ISP’nin odak noktası büyük boyuttaki verileri saniye veya dakikalar içinde yollamak, yani bu Youtube veya Netflix gibi aplikasyonlar için çok iyi, ancak gerçek zamanlı oyunlar için iyi bir yöntem değil. Bu tarz oyunlar için çok ufak boyuttaki verileri milisaniyeler içinde taşımak gerekiyor. Başta gelen sorunlardan biri ise internet bağlantınızın direkt olarak gideceği yere ulaşması yerine tüm ülke üzerinde dolaşarak gitmesi. Bu da sizin ağ kalitenizi düşürüp ve pinginizi yükseltiyor.”

Riot’a göre ağ hattı düzenlendiğinde Kuzey Amerika bölgesindeki oyuncular birçok gelişim, daha az ağ paket kaybı ve daha sabit bir bağlantıya sahip olacaklar.

Proje başarılı olursa sırada muhtemelen Asya ve Avrupa sunucuları yer alacak.

KAYNAK : LeaderGamer
Sergen B.
26 Şubat 2015 14:49
Harika Olur Gelirse Gelmesini Çok İsterim