alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
114
Riot Games Türkiye Tarafından Yapılacak Turnuvalar Hakkında
Sergen B.
4 Mayıs 2015 13:51

ldiğiniz gibi önümüzdeki dönemde yapacağımız turnuvaların ilki olan "Cumartesi Gecesi Turnuvası"nı dün duyurduk. Önümüzdeki haftalarda sizler için planladığımız/planlamakta olduğumuz diğer turnuvaları da paylaşacağız.

Ancak bu süreçte "online" veya ulusal çaptaki turnuvalara katılabilmek için turnuva@riotgames.com adresinetakımınızın ismini içeren bir e-posta göndermeniz gerekmektedir. Bu e-posta'yı takiben size tarafımızdan ikinci bir e-posta gönderilecek ve takım kadronuz vb. bilgiler istenecektir. Kaydınızın tamamlanması ile Riot Games Türkiye tarafından düzenlenecek tüm turnuvalara katılma şansını yakalayacaksınız.

Özellikle de dönemsel turnuvalardan önce (örneğin "Cumartesi Gecesi") sizlere turnuva kayıtlarının başladığına dair bilgilendirme yapacağız. Bilgilendirmeyi takiben, eğer turnuvaya katılmak istiyorsanız, kayıt yaptımak için forumlarımızın "Turnuvalar Hakkında" bölümünde turnuva ismini ve tarihini içerecek şekilde açılacak konu başlığına takımınızın ismini içeren bir mesaj yazmanız yeterli olacaktır.

Bu konuya dair sorularınızı paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışırız.

İyi Eğlenceler,

Cevap bulunamadı.