alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
382
Riot Games Ürün Mağazası Geliyor!
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 19:08
Herkes büyük bir heyecanla Riot Games ürünleri ne olacak diye bekliyor, biliyoruz. Bu vesileyle Riot Games Ürün Mağazası’nın beta halini çok yakında açmayı planladığımızı duyurmaktan büyük sevinç duyuyoruz.

League of Legends oyuncularına yaraşır ürünler tasarlamak ve bunların vitrine koyulacağı bir internet sitesi geliştirmek üzere bir süredir hummalı bir çalışma yürütmekteyiz.

Şimdi bu konuda sizlere çeşitli bilgiler verecek, Riot Games ürünlerinin geleceğine dönük planlarımızı ve bugüne kadar geçen süreçte aldığımız bazı kararları paylaşacağız. Neden böyle bir ürün mağazası geliştirdiğimizin ve niye beta olarak açılışını yapacağımızın yanıtlarını burada bulabilirsiniz. Açılışta yer alması planlanan ürünlerden bazıları hakkında ileride ayrıca bir açıklama yapacağız.

Riot neden bir ürün mağazası açmaya karar verdi?
LoL’ü ÇOK seviyoruz. League of Legends oyuncularının beğeneceği, kaliteli ürünlerle dolu bir mağaza açmanın hem bizim, hem de oyuncularımızın oyunla ve oyun dünyasıyla olan bağlantısını güçlendireceğini düşündük. Bu mağaza sayesinde, bizim için yeni bir alan olan fiziksel ürünler alanında da oyuncularımızla buluşabilmeyi umuyoruz.

Mağaza madem “beta”, neden açıyorsunuz?
Bu sayede mağazayı oyuncularımızın ihtiyaçlarına göre geliştirebileceğiz. Geliştirirken de öğrenip, ihtiyaçlara ayak uydurup evrilerek, oyuncularımıza layık oldukları kusursuz alışveriş deneyimini sunabileceğiz. Beta sürecinde bildirilen her görüş, ürün kataloğumuzu doğru şekilde düzenlememize ve mağazayı keyifli bir deneyim haline getirmemize yardımcı olacak.

Betadan ne bekleyebiliriz?
Beta aşamasındaki tüm ürünler gibi, Mağaza da yapılma sürecinde olacak. Site halen geliştiriliyor. Ama alışverişi daha da güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için devreye sokmak istediğimiz tonla değişiklik var. Site ve ürün kataloğumuz geliştikçe gerçek zamanlı değişiklikler görülebilir.

Beta hususundaki soruların bir kısmına yanıt verdiğimize göre, biraz da Mağaza beta olarak açıldığında vitrinde olacak ürünler ve nasıl bir deneyimin sizi beklediği konularından bahsedelim.

Beta sırasında mağazada hangi ürün kategorileri olacak?
Giysiler, koleksiyon ürünleri, posterler ve aksesuarlar olacak. Detaylara sitedeki gezinti çubuğu üzerinden ulaşabileceksiniz. Ayrıntıları da yine sitenin gezinti menüsünden görülebilecek. Zamanla bu kategorilerdeki ürün sayısı artacak ve belki de yeni kategoriler eklenecek!

Oyuncuların hepsinin aynı ürünlere erişimi olacak mı?
Mağazanın açılışında oyuncuların aynı ürün yelpazesi üzerinden alışveriş yapabilmesi bizler için mühim bir konu. Bu yüzden, her bölgenin stoğunda aynı başlangıç ürünleri olacak. 

Bir ürün satılıp tükendiği zaman ne olacak? Stoklar yenilenecek mi?
Betanın en büyük yararlarından biri de, en çok hangi ürünleri sevdiğinizi öğrenebilecek olmamız. Bu sayede muhteşemlik çıtasını yükseltecek ürünler sunmamız kolaylaşacak. Her eşyadan sonsuz tane bulunduracağımızın garantisini veremiyoruz, ama önümüzdeki aylar içinde elimizden geldiğince yeni ürünler sunmaya gayret edeceğiz.

İstediğim ürün, bölgeme hizmet veren mağazada kalmadıysa başka bir bölgeden alabilir miyim?
Şu anda, oyuncular sadece hesaplarının bağlı olduğu bölgenin mağazasından hizmet alabiliyor. 


Şimdilik betanın ne kadar süreceğine dair somut bir program yapmadık. Dünyanın neresinde olursa olsun, bütün League of Legends oyuncularına bekledikleri kalitede hizmet verebilecek bir ürün mağazası deneyimi sunmak için ne kadar gerekiyorsa, o kadar betada kalacağız. Site büyüdükçe hem mağaza içinde, hem de perde arkasında değişiklikler yapmaya devam edeceğiz. Gözünüz bizde olsun!

Riot Games Ürün Mağazası’nı nasıl bulacağınızı, neler düşüneceğinizi öğrenmek için dört gözle bekliyoruz!
Ali Can Y.
23 Aralık 2014 19:51
Doyamadılar paraya bence çok gereksiz bir uygulama :(