alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
177
Riven
Mehmet G.
5 Mayıs 2015 16:06

Merhabalar size Riven ile ilgili bazı stetrejiler vereceğim. Tabiki benden daha iyi oynayanlar var ama belki burda birkeç şey öğrenebilrsiniz. Nedense Riven oyunlarda pek tercih edilmiyor nedense. Hem saldırı hemde savunma potansiyeli çok yüksek olan bir şampiyon. Ayrıca mobil bir şapmiyon. Kolaylıkla kaçabilmeniz için W yeteneği ''Ki Patlaması'' yeteneği rakibi stunlamanzı sağlar ve E yeteneği ''Yiğitlik'' Q ''Kırık Kanatlar'' yetenekleriyle üstün bir mobil şampiyon. Gelelim bu yeteneklerle neler yapabiliriz.

Pasif= Riven kullandği her yetenekle birlikte pasifi devreye girer.
Q ''Kırık Kantlar'' 3 kere kullanilabilir. Ama arda arda kullanmayın çünkü pasifi çok önemlidir Rivenin.
W ''Ki Partması'' Rakipler belirli bir menzilde sersemletir.
E ''Yiğitlik'' İleri atılırsınız ve size kalkan verir.
R''Sürgün Kılıcı'' Riven ı Riven yapan şey bu. Hem pasifnizden gelen ek asar hemde bu iltiden gelen hasar birleşince durdurulamaz olursunuz ve bir süre sonra kılıcnızın parçalrını ileri savurursunuz buda baya bir hasar verir.
Gelelim kombomuza;
Q yeteneğimiz ile bir kere vurup normal saldırı yine q ve normal saldırı ve 3. de q ile vurduğumuz zaman w yeteneğimiz ile sersemletim E ile geri kaçarız yada fazla hasar verdiğseniz E ile yakalarsınız. Bu dğrtme taktiğimizdir.
Birde gercek team fightta ultimzi açıp E ve W ile girip sersemletiroruz. Q ile saldırıp düz vuruş yaparak devamettriyoruz ve Bummmm!!!!! Kill çıkarmanız garanti.
Gelelim Buildde

Vahşi Hydra, Kanasusamış ,Donmuş Balyoz, Kara Balta,Lonia Çizmesi(Yada ninja Tabisi),Son Fısıltı

Daha uzun yazmak isterdim ama aklıma bu kadar geliyor. Yorumda konuşabilriz.

Cevap bulunamadı.