alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
133
Riven İs Good!!
Mehmet G.
4 Mayıs 2015 19:08

Herkesinde bildiği üzere Riven isimli şampiyon bir efsanedir. Neden mi?

Yaklaşık 2. Sezondan beri bu oyunu oynuyorum. Gördüğüm bazı şeyleri sizinle paylaşmak istedim

League Of Legends platformunda birden çok şampiyon var evet. Ama efsaneler sayılıdır Rivenda onlardan bir tanesi bence.

Oynaması olsun comboları olsun dış görünüşü dahil haz verici ve Rivenin en iyi oynadığım ve en sevdiğim şampiyon olduğunu düşünerek ''Stratejimi'' sizinle paylaşmak istedim.

Herkesinde bildiği üzere Riven saldırı ve defans yönünden çok güçlü bir şampiyon ve kitle kontrol savuşturma aynı zamanda ani hasar yüzdesi çok fazla bu yüzden soloda Counterlansa bile farm odaklı oyunlarda şans sizden yana olabilir..

İlk olarak buildimi size sunmak isterim;

Eğer laneninizde rahat bir oyun sürdürüyorsanız full hasar buildi çıkarak karşı takımın kabusu olursunuz ilk item olarak Vahşi hydıra çünkü riven melee bir şampiyon sürekli anlık çatışmalara girip rahatça ordan çıkabilen şampiyondur. Bu yüzden hem daha rahat farm alabilmek ve 1v2 çatışmalarda alana hasar vermek en önemli canını olduğundan daha hızlı doldurup sonraki çatışmaya hazırlanmak için Vahşi hydra diyorum..

Gelelim 2. itemimize: Bildiğimiz üzre Riven'in skilleri Fiziksel Hasar odaklı buda demek oluyorki benim her damage'imin zırh delme olasılığı fazla bu sebepten ötürü 2. iteme youmuu'nun kılıcı diyorum.

3. item ise: ''Yok abi iyi güzel ben vs atıyorumda benim tek atmam lazım'' diyorsanız eğer Son fısıltı tam size göre

4. item: Rahat bir oyunda sizi tamamen ayakta tutmak için tasarlanmış olan Kanasusamış'tır. Yeni halindeki bariyer ve Rivenin bariyeri birleştiğinde muazzam derecedeki o defans gücünü görmenizi öneririm. Tabi birde hydra ve kanasusamıştan sonra vampirden farkınız kalmıyor ama neyse 

5.item: Artık ben kralım demek için ''Koruyucu Melek'' hem zırh ve büyü direncimiz artık son TeamFight için tüm canımızı ölümüne tüketip 2. canımızdada dirilip arkadan işi bitirmek için bu item bire bir..

Gelelim son olarak ayakkabımıza: Skillerin Geçmi doluyor? Çaresi bizde 'İonia Çizmeleri' seni bekler. He yok ben sürekli geziyim gank atıyım diyorsan 'Gezgin' de çıkılabilir. Son olarak: ''Abi ben hızlıyım ama adamlar benden daha hızlı'' diyorsan onunda çağresi bizde 'Atiklik Çizmeleri' de işini görür..

Oynanış hakkında size verebileceğim pek taktik yok aslında çoğunu item rehberinde sizinle paylaştım skillerimiz süreli ve sınırlı sayıda dikkatli kullanın aksi takdirde ölürsünüz.. Ayrıca Riven Efsanesi, Sihirdar Vadisine farm kesmek için gelmedi hesap sormak için burada ve kan dökmek istiyor şampiyon kanı onu iyi bir silah olarak kullanın..

Okuduğunuz ve değerlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, İyi ki varsınız Riot Games

Cevap bulunamadı.