alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
623
s5 jung en kolay yöntemler
Doğukan E.
19 Aralık 2014 16:54
İlk basta Bota yakın olan kamptan baslayın bot un orda golem varsa golem le baslayın eğer yapabiliyasnız carpı kırmızıya saklayın yeni drake cok önemli supa güvenip totem isinde kendin yapcaksın ve ardından en fazla bota gang atmalısınki ADC kassın jungta artık yarı tank herolar olsun ölen jung heroları ise ZAC RENGAR VB  jung da bu sezon en iyi hero Ww or Uydr or MAster 
Polat S.
19 Aralık 2014 17:22
Biraz daha geniş anlatırsan iyi olur dostum. Kötü değil ama paylaşım için teşekkürler.
Doğukan E.
19 Aralık 2014 21:06
Main jung istersen tam acık olarak anlatırım tf lere uygun herolar al ben daha cok seju gibi heroları tavsiye ediyorum veya malp  tank hero önermemin sebebi tf yi ya sup baslatcak yada jung ona göre ve takımını yönet seju alıyon diyelim braum yasuo ori gibi herolar cok ise yarar kombolu tkaı eğer komboyu yaprsa macı alır
Polat S.
19 Aralık 2014 21:44
Gank atmada da yardımcı olur musun ? Mesela bizim mid çok ittirmiş ama gank istiyor kill almak için. Adamı nasıl tutacağım ? Bir kaç taktik verirsen sevinirim.
Doğukan E.
20 Aralık 2014 11:41
midi az hasar yesin kile inandırsın kendini tam üsütne kosarkaen diğer mid o anda gang at fazla ittirmesin mid bu arada hicc olmadı lee sen at bi insec bitsin is