alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
124
Samsung White Oyuncularının İstedikleri Kostümler!
Sergen B.
22 Nisan 2015 14:20

League of Legends Sezon 4 dünya şampiyonu Samsung Galaxy White oyuncuları, Riot Games’denistedikleri kostümleri açıkladılar!

Herkesin bildiği gibi, Riot Games, dünya şampiyonu olan takımlara özel kostümler çıkarıyor. Sezon 4′ün şampiyonu olan Samsung White takım oyuncuları da, Riot Games’den istedikleri özel kostümleri açıkladılar. Ancak Riot Games’in bu özel istekleri kabul edeceği ise belirsiz. Çünkü Riot Games, oyuncuların isteklerini değil, final maçında oynadıkları şampiyonları dikkate alarak özel kostüm çıkarıyor. Samsung White takım oyuncuları ise, final maçında oynadıkları şampiyonlara değil, sevdikleri şampiyonlara kostüm çıkması için de ısrarcı. Bu nedenle oyuncular, takımın genel menajeri aracılığıyla, Riot Games’e böyle bir istekleri olduğunu ilettiler. Bakalım Riot Games, bu özel isteğe nasıl bir cevap verecek, önümüzde ki günlerde öğreneceğiz.

İstekte bulunulan şampiyonlar;

Choi ”DanDy” In-kyu (Ormancı): Pelerininde Samsung Galaxy logosu bulunan bir Rengar kostümü.

Heo Won ”Pawn” seok (Orta koridor): Özel Talon kostümü.

Gu Seung ”Imp” bin (Saldırı gücü taşıyıcısı): Özel  Twitch kostümü.

Cho Se ”Mata” hyeong (Destek): Özel  kırmızı renkli Thresh kostümü.

Jang Hyeong ”Looper” seok (Üst koridor): Özel  Kennen kostümü.
bunlar oyuncuların istekleri Riot oyuncuların final maçında oynadıkları herolardan yapmayı planlıyormuş

Sergen B.
4 Mayıs 2015 10:59

Heo Won ”Pawn” seok En İyi Oyniyan Oyuncu Bence İstediği Kostüm Çıkmalı