alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
223
Sezon 5 Mid Lane Rehberi
Sergen B.
6 Kasım 2015 18:43

Evet arkadaşlar size mid lane nasıl oynanır neylere dikkat edilir bunları açıklıcam.

Aşama 1:Mid oyuncusu her zaman minyonlara odaklanmalıdır minyon minyon minyon kesinlike 1. önceliğiniz minyon kill demiyorum çünkü oyun sırasında zaten kill alcaksınız ama minyon alamassanız level atlayamassınız herşey minyon üstüne.
Aşama 2:kesinlikle gank'e açık olun tam ortadasınız size gank'a gelmeleri kolay olcaktır her iki çalıyada totem koyun ve ormancınıza sık sık gank gelmesini söyleyin.
Aşama 3:Eğer oyun esnasında lane'de kill alamadıysanız ormancınızın yaptığı ganklerle başarılı bir kill çıkarmanız lazım oda olmazsa diğer lane'lere siz gank gidip kill çıkarmaya başlayın bu iş kesinlike kill steal değildir oyunculara aldırmayın moralinizi bozmayın 
Aşama 4:sizin işiniz lane'yi ittirip kule almaktır kesinlikle bunu yapmalısın ki team fightlarda işe yarayasınız.Bu arada team fightlarda size çok iş duruyo heleki alan skilleri olan heroları deneyin bence midde team fight'ta işe yaran herolardan biri yasuo heleki birde zıplatma yeteneği support yada herolar varsa mesela malphite xin zhao janna gibi herolar olursa rakibi saf dışı bırakıp oyunu alabilirsiniz..

Sergen B.
13 Kasım 2015 21:26
Mid lane genellikle Yetenek Gücü Herolariyla Oynanıyor
Ayberk Ü.
26 Aralık 2015 01:29

lb bi aralar cok optu meta sonrası düştü bence birazcık :D

GÜLSÜM D.
27 Aralık 2015 11:40
Mide ap alınmaliki rakip çivili kasın gg demesin :D
GÜLSÜM D.
1 Ocak 2016 11:14
Mid ap olmalı yoksa takım full ad oluyor.
GÜLSÜM D.
11 Ocak 2016 00:37

bu aralar midde yasuo zed gibi herolar metada

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 13:28
Midde ap olmalı çünkü takım full ad oluyor.