alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
299
Shaco Hikayesi
Sergen B.
12 Haziran 2015 12:26

Orman şampiyonlarının belki de en gıcık karakteri olan Shaco’nun Hikayesini bu bölümde anlatmaya çalışacağız. Shaco kimdir, nasıl efsaneler ligine katılmıştır, tüm merak edilen soruların yanıtını bu hikayede bulacaksınız.

Shaco Kimdir?

Bazıları ölümün komik bir şey olmadığını söylerler ki bu öyledir de. Tabi eğer Shaco değilsen. O zaman ölüm fazlasıyla komiktir. Shaco Valoran’ın ilk ölümcül komedyenidir. Birileri ölene kadar şakalarını yapar ve ardından kahkahalara boğulur. İblis soytarı olarak bilinen figür, bir muammadır. Nereden geldiğine dair kimse ortak bir figürde anlaşamaz ve Shaco da bu konuda asla bir detay paylaşmaz. Genel düşünce ise Shaco’nun Runettera’nın dışından olduğuna, karanlık ve rezil bir dünyadan buraya çağrıldığını düşünülmektedir. Yine bazıları onun insanlığın karanlık dürtülerinin şeytani vücut bulmuşluğu olduğuna inanırlardı ve bu yüzden anlaşılamaz olduğunu söylerlerdi. En tatmin edici açıklamalardan biri de Shaco’nun kiralık bir suikastçi olduğu üzerinedir. Biri onu kiralayana kadar kendi delice icatlarıyla eğlenirdi. Shaco onu vahşi bir olaya dair sorgulamaya çalışan yetkilileri, her seferinde atlatarak kesinlikle zeki biri olduğunu kanıtlamıştır. Böyle bir dedikodu Valoran sakinlerinin durumdan emin olmasını sağlayabilecekken, böyle bir figürün başı boş dolaşması akıl alacak bir şey değildir diye düşünürlerdi.

shaco

Shaco Efsaneler Ligine Nasıl Katıldı?

Gerçek tarihi ne olursa olsun Shaco’nun efsaneler ligine katılma nedenlerini yalnızca kendisi biliyor. O, hem diğer şampiyonlar, hem de medya tarafından kaçırılan korkunç bir figürdür. Yalnızca savaş enstitüsündeki sihirdarlar neden böyle bir yaratığın lige katılmasına izin verildiğini biliyor. Ancak bir çok Runetteralı bir türlü yakalanamayan Shaco’nun kontrol ve gözetim altında kalması için olduğundan şüphelenmektedir. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde bu şampiyon, deliliğin açıkça hüküm sürebildiği bölgelerde oldukça popüler. Güç açlığı çeken Zaun ve Noxus gibi.

Ne yaparsan yap, sakın ona espriyi anlamadığını söyleme.!!

https://youtu.be/vEuwBx36G8c

Sergen B.
6 Kasım 2015 13:28

İlk Kan Dökmek Bu Kadar Kolay Olmamıştı -Şhaco :D