alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
261
Sihirdar Vadisi
Sergen B.
28 Mart 2015 12:35

Vadi'de Savaş

Savaş alanlarının en büyüğü olan Sihirdar Vadisi'nin iki yarısı birbirinin çapraz birer yansımasıdır, yani aynıdır. Her koridoru üç kuleyle bir inhibitör korur. Merkezi ise iki kule korur. Haritanın iki yanında da kuvvetli güçlendirmelerin bulunduğu geniş ormanlık alanlar vardır. Tam ortasından geçen nehirde ise tüm takıma faydalı güçlendirmeler veren iki büyük canavar bulunur.

Tarafsız Bölge

Orman

Sihirdar Vadisi'ndeki birbirinin ayna görüntüsü olan orman alanlarının ikisinde de birkaç tane ufak canavar kampı, bir tane de güçlü canavar bulunur. Bunlar öldürüldüklerinde güçlendirme verirler. Bu güçlendirmeleri doğru yönetmek, takımının savaş alanındaki performansını en üst seviyeye çıkarır. Ama ormanda senin alanına giren rakipler güçlendirmelerini çalabilir, dikkatli ol!

  • Büyük Kertenkele'nin Sorgucu: normal saldırılarının rakibi yavaşlatmasına ve zaman içinde hasar vermesine neden olan bir güçlendirme
  • Antik Golem'in Sorgucu: bekleme sürelerini azaltan ve şampiyonunun hızla mana geri kazanmasını sağlayan bir güçlendirme

Ejderha

Alt koridorda nehirin yakınında bulunan bu tarafsız canavara grup halinde saldırmak genellikle daha iyi sonuç verir. Ejderhayı yenince, takımının her üyesi fazladan altın alır.

Baron Nashor

Bu tehlikeli canavarın yuvası, üst koridor yakınlarındaki nehirdedir. League of Legends'ın en zor tarafsız yaratığı olan Baron Nashor'u yenmek, tam teçhizatlı beş şampiyon için bile güç olabilir. Bu dev ejderi yenmek herkese altın, deneyim puanı ve güçlendirme verir.

  • Baron Nashor'un Saygısı: can ve mana yenilenmeni hızlandıran, ayrıca çok miktarda fazladan saldırı ve yetenek gücü veren bir güçlendirme

Sihirdar Vadisi Cephaneliği

Sihirdar Vadisi'ndeki dükkânda, standart eşyaların yanında ilave eşyalar da var.

Cevap bulunamadı.