alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
210
Sihirdar Vadisi Güncellemesi - Performans Konusu
ALİ YAVUZ K.
5 Şubat 2015 21:14
Herkese Selamlar,

Güncellenen Sihirdar Vadisi’nde oyuncuların, performansa bağlı sorunlar yaşadıklarına dair bazı duyumlar aldık ve bunun olası nedenlerini aktif olarak araştırıyoruz.

Bu konuyla ilgili kendi tarafımızda iyileştirme çalışmaları yürütüyor olacağız; ancak ortada, güncellenen Vadi’nin belirli bazı ayarlar ile uyumlu çalışmaması gibi bir ihtimal de var. Bu nedenle, performans sorunu yaşayanlara aşağıdakileri uygulamalarını öneriyoruz:

* Sürücülerinizi güncelleyin
* Görüntü ayarlarınızı gözden geçirin (bazılarını düşürmeye çalışın, sonuçta bu ölçekler yeniden ayarlandı. Eski Sihirdar Vadisi’nde “orta” olarak belirlediğiniz ayarlar, yeni Sihirdar Vadisi’ndeki “düşük” ayarlara denk gelebilir – aynı performansı alıyor olsanız bile) 
* Kullanıcı paneli animasyonlarını devre dışı bırakın
* Dikey senkronizasyonu devre dışı bırakın

Eğer yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, bu duyurunun altına karşılaştığınız sorunun ne olduğunu açıklayan ve alacağınız DxDiag kaydını içeren bir gönderi yaparak bize yardımcı olabilirsiniz:

>- Sol alt köşedeki “Başlat” butonuna tıklayın ya da Windows tuşunu kullanın 
- Arama kutucuğuna “dxdiag” yazın ve Enter’a basın
- Dirext X Tanı Aracı’nın sağ alt köşesinde bulunan “Tüm Bilgileri Kaydet...” butonuna tıklayın
- Elde ettiğiniz dosyayı gönderinize ekleyin

Aslında, yeni Sihirdar Vadisi’nde birçok bilgisayarın aynı şekilde ya da daha iyi bir performansla çalıştığını görüyoruz. Yine de tedbiri elden bırakmamak için yürüttüğümüz bu deneme süreçlerinin amacı, performansla ilgili bu tür umulmadık durumları belirleyip çözmek.

Çalışmalarımızla ilgili güncellemelerden sizi, bu duyuru altında haberdar etmeye devam edeceğiz. 

Sabrınız için hepinize teşekkürler.
Oğulcan Ö.
6 Şubat 2015 08:32
Bende bu fps düşüşleriyle ilgileniyordum teşekkürler
Sergen B.
26 Şubat 2015 13:41
Fps Sorununa Bir Çözüm Bulsalar Çok İyi Olur