alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
999
Skinler gerçekten oynayışı etkilemez mi ?
Buğra K.
21 Ekim 2014 01:05
Skinler(kostümler) league of legends adlı oyunumuz aslında f2p yani oynaması ücretsiz bir oyun olduğu için direkt olarak etkilemez evet bu doğru. Size bir özellik veya avantaj katmaz sadece görsel öğedir fakat şu şekillerde ve bazı kostümlerde özel olarak oynayışa yardımcı etkenler içerebilir
-Ya oyuna para yatırmış ve rünlere erken erişebilecek ip miktarına sahipsinizdir
-veya bazı özel kostümlerin skill atarken veya kaçarken veya bilgilenirken size avantaj sağladığını görürsünüz:
Mesela blitzcrankın kolunun başlangıç noktası Iblitzcrank skininde gözükmez bu yüzden kolunun atılıp atılmadığını pek anlamayabilirsiniz, arcade sona skininde ad carrynize  hız verdiğinizde  bunu yukarı ok ile belirtilmiş ayakkabı işaretiyle daha çabuk anlayacak ve rakip takımdan önce harekete geçmenizi sağlayacaktır. Başka bir örneğe gelince hayalet gelin morgana w skillinde hasar görecek alanı bir çember şeklinde gösterirken diğer skinlerinde hep yerde etrafa bulaşmış taşılarak doldurulmuş bir optik form gibi gözükerek görüşünüzü yanıltabilir veya twisted fate underworld skinindeki saydamımsı kartlar rakibinize q skilli yollarken onlardan kaçmasını zorlayabilir.. Para her oyun şirketi için bir fark noktasıdır bunu gözünüzden çıkarmayın
yavuz k.
21 Ekim 2014 10:50
leblancın bir skinide avantaj sağlıyor diğerlerinden daha küçük olduğu için hedef alınması zorlaşıyor
Osman Bora D.
21 Ekim 2014 11:01
Öyle olduğunu düşünen insanlar var ama öyle büyük bir etki olduğunu düşünmüyorum.
SEMİ GÜRCAN G.
21 Ekim 2014 11:57
Dediklerinde haklısın her şirket para için yapıyor bu işi ama oyunda çok etkili olmuyor skinler bana göre
mahser ş.
21 Ekim 2014 12:04
aynen öyle. mesela ben kha zix oynarken meka ile daha çok motive oluyorum.
batuhan yılmaz ş.
21 Ekim 2014 12:05
Pula ezreal sorunlu bi kostum ama gorsel guzel
Mehmet I.
21 Ekim 2014 12:05
Görsel etkisi olabilir tabi ama ben sanmıyorum Skin'in bizi bir adım ileri taşıdığına falan. 
ismail s.
21 Ekim 2014 12:09
Bu aynı CS:GO da siyah silah skinleri kullananların beyaz skin kullananlardan daha zor fark ediliyor demen gibi bir şey
dediğinde haklı olabilirsin biraz etki edebilir hatta bu yüzden turnuvalarda iblitz alınmıyor
Bu oyunda para size zaman kazandırıyor başka pek bir artısı yok
sen 1 yılda biitirirsin para veren adam 2 ayda o mantık işte
onur k.
21 Ekim 2014 12:24
iblitz farkedilmesi zor dedigin gibi bazıları etkiliyor
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 12:26
Gaz ve motivasyon dan başka bir ise yaramaz
Hakan A.
21 Ekim 2014 12:27
Kişinin daha iyi oynayabilceğine inanılıyor.