alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
198
solo nasus rehberi!
Mehmet G.
4 Mayıs 2015 18:25

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. Bu ilk rehberim. Genelde Solo oynamayı severim. Sizlere bugün Nasus için Solo buildi ve rehberini anlatacağım.

BAŞLANGIÇ İTEMLERİ
Doran'ın Kalkanı x1
Can İksiri x1
Totem Uğuru x1

İLK DÖNÜŞ (PARANIZIN EN AZ 1000 OLMASINI BEKLEYİN)
Dev Kemeri x1
Yakut Kristal x1
Görüş Totemi x1

SONRA SIRASIYLA BUNLARI TAMAMLAYIN
Warmog'un Zırhı x1
Ruh Gömleği x1
Buzdoğan Eldiven x1

Gelelim rehber kısmına ;
Arkadaşlar Nasus'un pasifi can çalma verdiği için çok kolay lane ittirmemizi sağlıyor. Canınız azalmadıkça minyonlara vurmayın sadece son vuruşu Q ile yapın. 20. Dakikada en az 200 stack yapmış olmalısınız. Eğer karşınızda tanky bir hero yoksa, 6 level olduğunuzda totemlerinizi koyduğunuzdan emin olduğunuz zaman rakibe saldırabilirsiniz. W yeteneğinizi gerekli olmadıkça kullanmayın 1v1 e saklayın. E yeteneğinizi minyonlar 10 dan fazla olmadıkça minyonlara atmayın! Çünkü bu genelde stack yapmanızı zorlaştırır! Gelelim ultimize, takım savaşı başlamak üzereyken karşı adcye W atıp onu yoketmeye bakın! Eğer başarılı olursanız savaşta biraz daha kalıp takımınızı tanklayın. Eğer adc yi öldüremediyseniz ve savaş kötü gidiyorsa gelen rakiplere E-W kombosu atabilirsiniz. Ve Nasus jungle diyen arkadaşlar var. Ben kullanmıyorum genelde ama bu rehberim beğenilirse onu da yazacağım.

RÜNLER
Sarılar Zırh olacak x9
Kırmızılar Saldırı gücü verenden olacak x9
Cevherler Can Çalma olacak x3
Maviler büyü direnci olacak x9

KABİLİYETLER
0-18-22
Öneriyorum. Tanky oynadığımız için bu daha iyi.

Okuduğunuz için teşekkürler. Umarım faydalı olmuştur. Yeni buildler istiyorsanız beni takip edin 

Cevap bulunamadı.