alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
309
Sonsuz Uçurum
Sergen B.
28 Mart 2015 12:39

Uçurum İçin Savaş

League of Legends'daki bir koridorlu twk karşılaşma alanı olan Sonsuz Uçurum'da, köprünün her iki ucunda iki üs yer alır. Köprü iki kule ve bir inhibitör tarafından korunurken, merkez bir çift kule tarafından savunulur. Amaca doğrudan gitmeyi engelleyen tarafsız bir bölge olmadığı için, Sonsuz Uçurum tüm haritaların içinde en sık ve en şiddetli takım savaşlarına sahne olur.

Hız Kesmeden

İyileşme Yok, Alışveriş Yok

Sonsuz Uçurum'daki başlangıç platformunun iyileştirme etkisi yoktur; satın alma da oldukça kısıtlıdır. Şampiyonlar, sadece karşılaşma alanında öldükten sonra eşya satın alabilir. Bu oyun modunda, dönüş büyüsü de kapalıdır.

Can Yadigârları

İyileşme platformunun yokluğunda, köprünün çeşitli yerlerinde belli aralıklarla çıkan can yadigârları bulacaksın. Bu yadigârlar, kullanıldığında şampiyonunun can ve mana değerlerinin kısa süreliğine hızla yenilenmesini sağlar.

Tek Bir İnhibitör

Sadece bir koridor var; bu yüzden takımının tek inhibitörü, oyundaki başarını belirleyen etken olabilir. İnhibitör havaya uçtuğunda, saldıran takım dalga başına iki süper minyon çıkarmaya başlar. İnhibitörünü canın pahasına savun.

Cevap bulunamadı.