alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
186
Support Brand - Herkez denemeli.
Sergen B.
6 Kasım 2015 16:53

Merhaba arkadaşlar,

size kendim kullanırken zevk aldığım brand'i sizinde denemeniz ve keşfetmeniz için support rolünde oynamanın bi kaç püf noktasını ve avantajlarını anlatıcam.

Öncelikle arkadaşlar çoğu insan seçim ekranında support kalınca thresh nami gibi adc yi korumaya yönelik defansif herolar oynamak istemez. Sizdede böyle sıkıntılar oluyosa brand, annie, karma gibi ap sup yapabileceğiniz heroları öneririm. Şimdi size biraz brand anlatıcam. 

Diğer AP sup herolarından en büyük farkı "W" yeteneği ile dürtmek o kadar kolayki yeni başlıyan biri bile bir kaç denemeden sonra yetenek atışlarını tutturabilir. Brand in en büyük avantajlarından biriyse pasifi olan alev bi hero nun üstündeyken "Q" yeteneğinizi tutturabilirseniz 1 saniyeye yakın stun yiyor. Bu hem sizin hemde adc niz için müthiş bi avantaj. Ayrıca basit itemlerle bile mükemmel hasarlar çıkartabileceğiniz nadir şampiyonlardandır.

Koridor safhasında yapabileceğiniz bi kaç tüyo vereyim ;

Öncelikle ilk olarak "W" yeteneğinizi açın koridora geldikten sonra rakip nişancı minyonlara son vuruş yapmak için yaklaştığında tam kafasına veya koşu yoluna doğru "W" yeteneğinizi sürekli atarak onu dürtün zaten adamın seçeneği yok eğer yeteneğinizden kaçarsa minyonu kaçırır eğerki minyonu kaçırmazsa yeteneğinize kafa atmış olur. Daha sonra 2. seviye olduktan sonra "Q" yeteneğinizi aktifleştirin. Bu yeteneğinizide açdıktan sonra sürekli boş alan kovalamaya çalışın ve "W" yu tutturduktan sonra direk adama "Q" atmaya çalışın zaten menzili bayağı uzun eğerki vurabilirseniz hem muazzam bi hasar hemde 1 saniyeye yakın stun atmış olursunuz ki bu süre adc nizin adamı yoketmesi için yeterde artar bile. Daha sonralarda 6 olduktan sonra ise ultinizi daha çok toplum içinde kullanmaya çalışıyon çünkü Brand in ultisi 5 defaya kadar sekip aynı şampiyona bi kaç kere hasar verebiliyor. 

Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum pişman olmazsınız 

Sergen B.
14 Kasım 2015 14:26

E + Q Skilleriyle Stun Atıyor

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 22:42
Ben fizz panth ve darius sup da kullanıyorum troll sup cok iyi oluyor.