alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
373
Takdir Sisteminde Yapılan Değişiklikler
Osman Melih E.
23 Aralık 2014 19:11
Merhabalar,

takdir girişimini başlattığımızdan beri, çok yakından takip ediyoruz. Elimizde bayağı ilginç bilgiler oldu, sizinle de paylaşmak istiyoruz:

Verilen takdir puanlarının %73’ü, oyuncuların daha önce hiç birlikte oynamadıkları oyunculara verilmiş.

Ayrıca, oldukça ilginç istatistikler ortaya çıktı:

o Örnek Takım Arkadaşı rozetini kazanmış bir oyuncuyla karşılaşırsanız, olumlu bir oyun tecrübesi yaşama şansınız%71.
o Büyük Lider rozetini kazanmış bir oyuncuyla karşılaşırsanız, olumlu bir oyun tecrübesi yaşama şansınız %80
o Şu anda Örnek Takım Arkadaşı, Büyük Lider ve Akıl Hocası rozetlerini kazanmış olan oyuncuların oranı %1 civarında.
o Maalesef, oyuncuların sadece %16’sı Onurlu Rakip rozetini kazanabildi.

Örnek Takım ArkadaşıBüyük Lider ve Akıl Hocası rozetlerini kazanmış olan oyuncular; birlikte oyun oynaması çok zevkli olan, olumlu oyunculara benziyor. Ancak, Onurlu Rakip rozetini açmış olan oyuncularda bu kadar olumlu özellikler göremedik.

TL;DR:

Bu bilgiler ışığında, Takdir Girişimi’nde bazı değişiklikler yapmaya karar verdik.

- Örnek Takım ArkadaşıBüyük Lider ve Akıl Hocası rozetlerini açmayı biraz daha kolaylaştıracağız. Ancak, bu rozetleri alanların oyuncu topluluğumuza olumlu etkileri olan kişiler olması için durumu yakından takip etmeye devam edeceğiz. 
- Onurlu Rakip rozetini açmayı, eskisine göre çok daha zorlaştıracağız. 

Yeni rozet kriterlerine uymayan oyuncular, rozetlerini önümüzdeki 2 hafta içinde kaybedecek. Ancak değişiklikler devreye girer girmez pek çok oyuncunun yeni rozet almasını bekliyoruz.

Yakın gelecekte muhtemelen rozetleri birkaç kere daha değişireceğiz ve Takdir Girişimi’nin bir sonraki safhasına geçeceğiz.
Burak K.
23 Aralık 2014 19:26
Birkaç kere ranked'de takımlar kötü diye çıkmıştım rozet gitti şaşırdım :(
Ali Can Y.
23 Aralık 2014 19:31
ben yeşil ve sarı kurdele almıştım ne anlama geldiğini bilmiyorum :P