alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
213
Takip ettiğiniz yayıncıları paylaşalım
Rıdvan Ş.
15 Aralık 2014 22:10
Takip ettiğimiz, çok bilinmeyen türk yayıncıları paylaşabilir miyiz mümkünse? Teşekkür ederim.

Ben başlıyayım;twitch.tv üstünden
genege,oxi,zeon,melihuçar,TSM takımının bütün oyuncuları ve bikaç tane daha var ( genege ) kendi kanalımdır bu arada :)

Egemen D.
15 Aralık 2014 22:13
Oxi-Zeon-sleper2-alinity-multiplayer
Doğu G.
15 Aralık 2014 22:16
Gosu'yu öneririm güzel yayın yapıyor. Türk yayıncılardan Necati'yi takip edebilirsiniz eğlenceli yayınları var.
Rıdvan Ş.
15 Aralık 2014 22:18
sleeper gözümden düştü geçen yayınında hearthstone oynarken 25 kişi izliyordu ve gerçekten ayıp etti orda biri 500 kişiniye izlemiyo dediğinde sanane sanane 500 de izler istersem sanane fln diye dalga geçti 700 tl kazandığını söyledi böyle artistlik yaparak fln direk unfollow attım değmez o adama
Egemen D.
15 Aralık 2014 22:21
Rıdvan Ş.
sleeper gözümden düştü geçen yayınında hearthstone oynarken 25 kişi izliyordu ve gerçekten ayıp etti orda biri 500 kişiniye izlemiyo dediğinde sanane sanane 500 de izler istersem sanane fln diye dalga geçti 700 tl kazandığını söyledi böyle artistlik yaparak fln direk unfollow attım değmez o adama
sleperi izlemiyorum sadece takip ediyorum yani :D
Hakan S.
16 Aralık 2014 20:56
Zeeoon ve Wtcnn