alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
320
Taric rehberi
Sergen B.
6 Kasım 2015 19:10

Taric diğer destek şampiyonlarına göre daha defansif olup, Gerektiği zaman SGT'yi değil takımı bile tanklayabilecek potansiyele sahiptir. Graves ile iyi uyum sağlar, bu ikilinin olduğu koridorda kolay kolay can kaybı yaşanmaz .

Yetenek düzeni:

Şayet agresif oynayacaksanız E-Q-W, defansif oynayacaksınız ise Q-E-W şeklinde puanlamanızı öneririm. İlk W'yi fullüyorum siz isterseniz Q'yu fulleyin ama E'yi sona bırakın mutlaka.

Sihirdar büyüleri olarak şifa & sıçra veya bitkinlik & sıçra alınmalı.

Eşyalar:

Yadigar kalkan, 1 kırmızı 2 mavi iksirle başlayın. 
--
Dağın sureti (Uluların Tılsımı), Keşiftaşı, Buzdoğan Eldiven veya Mikael'in Kazanı, Zeke'nin sancağı, Demir Solari'nin Broşu, Ninja tabisi veya Merkür.

(Karşı takımın büyücüsünden hasar alıyorsanız Ruh gömleği, Mikael'in kazanı, merkür. Saldırı gücü hasarı alıyorsanız Randuin, Ninja tabisi çıkın)

Keşiftaşını oyunun ilerleyen bölümünde satabilirsiniz bedava totem var baron için, yeterli olur diye tahmin ediyorum.
--

Kabiliyetler: 4-13-13
http://i.hizliresim.com/epz700.png

Rünler:

Klasik tank rünleri: Kırmızılar: Zırh
Sarılar: Zırh
Maviler: Büyü direnci
Cevherler: Zırh

----Tank rününüz yoksa büyü rünlerini kullanın-----

- Keşiftaşı aldıktan sonra bedava toteme ihtiyacınız olmayacak bunun için bedava totemi iade edip yerine arayıcı mercek alın.

- Eğer rakibiniz agresif değilse dağın sureti yerine uluların tılsımı alın.

- Şayet rakip takımda suikastçi varsa büyük ihtimalle SGT'ye yönelecektir, bundan dolayı takım savaşlarında SGT'nizin yanından ayrılmayın, yanına yaklaşan olursa e ile sersemletip sinyal verin.

- İtemlerin aktiflerini kullanmayı ihmal etmeyin, neden mi?

Mikael'in Kazanı: Dost bir şampiyonun üzerindeki tüm sersemletme, sabitleme, kışkırtma, korkutma, susturma ve yavaşlatma etkilerini kaldırır ve onu 150 (+azami Can değerinin %10'u) kadar iyileştirir. 

Demir Solari: Yakındaki dostlara, 5 saniyeliğine 50 hasar + (10 hasar / seviye) emen bir kalkan verir.

- Ultiyi kırılgan ve canı az olan rakiplere karşı dikkatli kullanın, rakibi siz öldürebilirsiniz.

Teşekkürler: NMT Horriblenin rehberlerinden alıntılar yaptım.

İsimsiz Üye
14 Kasım 2015 17:55

Aslında iyi olmuş ölü adamın zırhı ve streak ezer

Ali B.
22 Kasım 2015 18:25

Tarici Sevmiyorum bence gerek yok .d Pantheon veya Olaf Hakkında Bilgi verirsen iyi olur 

Ayberk Ü.
26 Aralık 2015 01:27

nice hocam

GÜLSÜM D.
27 Aralık 2015 11:31
Taric iyidir a alanlarda zaten can fulleniyor
GÜLSÜM D.
10 Ocak 2016 18:40

şifa artı q can tükeniyor zaten

GÜLSÜM D.
31 Ocak 2016 13:23
SoLo dada oynanacak bi şampiyon günateşi ve ölü adamin zirhi çıktıktan sonra damagesi oluyor.