alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
621
Trde neden itemlerin aktifleri kullanılmıyor ?
Caner K.
23 Ekim 2014 10:46
çok görüyorum hani belki platdan elmasdan sonra daha doğru düzgün kullanırlar fakat adam zhonya alıyor basmıyor mahvolmuş alıyor basmıyor ölüm ateşi alıyor basmıyor :D bronzda silverda daha yaygın bu özellik tr swsindekiler tfde kendilerini kaybediyorlar nerde olduklarını bilmiyorlar skillere bile zar zor basıyorlar neden böyleyiz :D 
Ozan A.
23 Ekim 2014 10:53
unutuyolardır niye kullanmasınlar :D
Caner K.
23 Ekim 2014 10:56
Ozan A.
unutuyolardır niye kullanmasınlar :D
neden unutuyoruz bende onu soruyorum işte :D
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 10:57
İlk başladığım zamanlar unutuyordum ama artık kullanıyorum
SEMİ GÜRCAN G.
23 Ekim 2014 10:59
Bu konuda sıkıntı çeken varsa support oynasın ben öyle alıştım bir sürü basmalı item var supportlarda
Caner K.
23 Ekim 2014 11:06
SEMİ GÜRCAN G.
Bu konuda sıkıntı çeken varsa support oynasın ben öyle alıştım bir sürü basmalı item var supportlarda
haklısın en az 3 4 tane aktif itemler var suplarda :D 
MUHAMMET CEMİL A.
23 Ekim 2014 12:39
Ap itemerin aktifini unutmam da şu dağın sureti ve mahvolmuş un aktifini çok unuturum
Buğra K.
23 Ekim 2014 12:43
Öyle birşey mi varmış ? yani bizim ülkede itemlere basmıyorlar mıymış ? Bence gereksiz konu her serverın her ligi yakın şekillerde item aktiflerini kullanıyor
Abdülkadir A.
23 Ekim 2014 13:22
Ben ilk başladığım zamanlarda nasılsa kullanmıyorum diye almıyordum.Şimdi tradeye girdiğim zaman boşaltıyorum hepsini.
Doğuş K.
23 Ekim 2014 13:23
noobluktan adam zhonya basar diye kayle ultisi vermiyorsun ya da janna karma shieldi filan ölüyor sonra 
Ahmet İ.
23 Ekim 2014 14:02
çünkü herkes kill peşinde koşuyor