alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
295
Trundle solo rehber ve strateji
Mehmet G.
5 Mayıs 2015 16:25

rundle surekli can yenileme ozelligiyle ve ultisiyle solotop da guclu bir sampiyon.Ultisi rakibin canini ve zirhini emerek gercek hasar verir. Skillerini sirasiyla q w r ve e seklinde fullemeyi tercih ederim.Cunku q skilinin hasari gercekten cok fazla. W skili belirli bir alan icinde size hareket hizi rakibe yavaslatma verir. E skili yerden bir sutun cikarir ve rakibi yavaslatir. Trundle genellikle can cekme ve gercek hasar yetenekleri oldugu icin tankımsı olarak kasılır. İtemler Mahvolmus kralin kılıcı-randiun-gun atesi-ayakkabi tercihe gore ama ben genellikle merkurun adimlarini tercih ederim-kalanlar ise rakibe gore ap zir yada ad zirh olarak devam edilebilir. Kombosundan bahsedicek olursak; w skili ile catismanin icine girin,eger dar koridorlardaysaniz rakibin onunu sütünla kesin q skili surekli kullanip caniniz azaldiginizda ultinizi acin.

Ben trundle ı boyle oynuyorum ve gercekten guclu bir sampiyon. Eger yararli olduysa ne mutlu bana

Cevap bulunamadı.