alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
680
Türkiye serverına geçiş
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 14:12
Arkadaşlar türkiye serverına geçipte pişman olan varmı
Yada şöyle soriyim türkiye serverına geçipta pişman olmayan varmı :D

yavuz k.
21 Ekim 2014 14:49
herkes pişman oluyor ama arkadaşlarımın çoğu trde olduğu için geçmiştim tek başıma oynayınca çok zevkli olmuyor
mahser ş.
21 Ekim 2014 14:51
arkadaş ortamın varsa bence hiçte pişman olmazsınız ancak oyun kalitesi derseniz malesef diğer serverlerin altında ama ona da yapacak bir şey yok.
onur k.
21 Ekim 2014 14:52
Ben RP fiyatları yüzünden TR ye geçmeyi düşünüyorum inş. pişman olmam
yavuz k.
21 Ekim 2014 15:04
onur k.
pişman olucaksın baştan söyleyeyim :D
Salih Berk Y.
21 Ekim 2014 15:07
onur k.
Geçme bence soloq çok berbat
Hüseyin Y.
21 Ekim 2014 15:09
Kaliteli bi oyuncuysanız pişman olmazsınız ki zaten kendiniz oyun taşıyacağınız için takımdaki kavgalar küfürler umurunuzda olmaz.Ek olarak RP fiyatları daha uygun TRde.
Buğra K.
21 Ekim 2014 15:09
Ben TR serverı ilk açıldığında hediyeler için geçmiştim pek de pişman olmadım diğer suucularda da oyuncu kitlesi sorunlu fakat bu serverda sadece biraz bilmeden konuşanlar fazla.. Üstleik etkinlikler ve turnuvlara katılmak için de Tr sunucsuunda oynamam gerekecekti yani pişman değilim
OĞUZCAN Y.
21 Ekim 2014 15:10
onur k.
Dostum kesinlikle geçme oyundan soğursun
Diğer serverların oyuncu profili kat ve kat daha kaliteli.
mahser ş.
21 Ekim 2014 15:13
onur k.
biraz daha bekle dostum sezon sonunda yine ücretsiz yapabilirler geçen sene yapmışlardı.
Emre K.
21 Ekim 2014 15:31
Arkadaşlarımın çoğu tr serverinde olduğu için geçtim westte oynadığın zaman çok yalnız oluyorsun