alexa
League of Legends
League of Legends, MOBA oyunu olarak Riot Games tarafından 2009 yılında yayımlanmaya başlamıştır. Ucuz Lol Riot satın almak için doğru yerdesiniz. League of Legends Riot Points satın alma işleminden sonra, LOL ödeme penceresinden Riot Pin seçerek, satın aldiğiniz riot point kodlarını aktif edebilirsiniz.
622
Twisted Fatele Diamonda kadar yolu var
Güneş A.
24 Ekim 2014 09:16
 Herkese öneririm, Twisted fate oyun taşıma potansiyeli en yüksek champ. Çünkü bireysel değil, tamamen takıma odaklı. Diğer champlerde siz kill alıp oyunu taşımaya çalışırken tfde laneleri kazandırıp tüm takımın kasmasını sağlayıp rahatlıkla oyun alabiliyorsunuz. Şahsen geçen sezon plata %90 oranında tf oynayarak çıkmıştım. 
muhammed k.
24 Ekim 2014 11:56
kanka çok kırılgan ya tek yiyor desem yeri yani 
uğur k.
24 Ekim 2014 16:22
u su çok saglam aslnda 
Buğra K.
24 Ekim 2014 16:24
bu konuda haklısın tf eğer midi kazanırsa veya kaybetmezse bot lane e anlık gankler yaparak geri düşen veya  kill almamış adcsini güçlendirebilyior ve solo q da karşısında pe durulamıyor
OĞUZCAN Y.
24 Ekim 2014 16:37
Becerebilene tabi misal ben beceremiyorum.
Caner K.
24 Ekim 2014 16:39
bol bol pratik yaparsanız durdurulamayan bi şampiyon.
SEMİ GÜRCAN G.
24 Ekim 2014 16:42
Güneş A.
 Herkese öneririm, Twisted fate oyun taşıma potansiyeli en yüksek champ. Çünkü bireysel değil, tamamen takıma odaklı. Diğer champlerde siz kill alıp oyunu taşımaya çalışırken tfde laneleri kazandırıp tüm takımın kasmasını sağlayıp rahatlıkla oyun alabiliyorsunuz. Şahsen geçen sezon plata %90 oranında tf oynayarak çıkmıştım. 
Aynen bu konuda katılıyorum arkadaşa tf ile hertürlü maçı kazanabilirsiniz
SEMİ GÜRCAN G.
24 Ekim 2014 16:43
muhammed k.
kanka çok kırılgan ya tek yiyor desem yeri yani 
mid şampiyonlarının çoğu kırılgan böyle bakmamak lazım bence
SEMİ GÜRCAN G.
24 Ekim 2014 16:44
midde 6 lvl a kadar düzgün dursun sonrasında bot ve topu da rahatça kazandırır
tamer ş.
24 Ekim 2014 16:45
ultisi sayesinde bot lane i kastırıp maçı alabilirsiniz.
Muhittin Furkan Ç.
24 Ekim 2014 17:01
Buğra K.
bu konuda haklısın tf eğer midi kazanırsa veya kaybetmezse bot lane e anlık gankler yaparak geri düşen veya  kill almamış adcsini güçlendirebilyior ve solo q da karşısında pe durulamıyor
Sadece ben mi oynayamıyorum şu heroyu ya :D